Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do Samsung Galaxy S I9000 ok. 50


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj sie nie zgodze :) Pl10 bedą zdecydowanie lepsze od standardowych a kosztują tylko ok. 40 pln. Tego telefonu nie słuchałem także nie wiem czy by sie z nim zgrały :blink:

Edytowane przez turek2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według niektórych opinii PL10 są nieco gorsze od 082. W tym budżecie nie zastanawiałbym się jednak za mocno i brał PL10, bo ciężko o coś lepszego. Z Samsungiem Wave grają całkiem ok, więc z Galaxy S będzie podobnie (ta sama konfiguracja odpowiedzialna za dźwięk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat głupie gadanie, bo chociażby MEE M9 grają imo półkę wyżej od PL 10. A jak weźmiemy pod uwagę nauszne to KSC-75 grają duużo lepiej. Jak dla mnie opinia o świetności PL10 jest przesadzona, a ludzie się naczytają i po tym lecą do sklepu jak głupi. Nie ma co oczekiwać świetnego dźwięku za 40 zł. To po prostu poprawnie grające słuchawki za uczciwą cenę i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie porównujmy słuchawek nausznych z dokami. Po drugie należałoby porządnie przesłuchać oba modele (M9 i PL10), żeby wystawiać takie surowe opinie o jednych czy drugich. Po trzecie stosunek cena/jakość niezaprzeczalnie lepszy mają SMAGIC'ki. Poza tym każdy oczekuje innego dźwięku, i dlatego M9 mi się nie bardzo podobały.

Edytowane przez KamcolNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś

wiele osób uważa, że nie ma lepszych słuchawek do 100zł
.

 

Sądząc po twojej wypowiedzi tyczy się ona każdego rodzaju słuchawek, dlatego piszę, że KSC-75 są lepsze. Ba, pewnie, że stosunek cena jakość jest na korzyść PL10, co w swojej wypowiedzi zaznaczyłem. To, że tobie M9 się nie podobały to nie znaczy, że innym też się nie spodobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie upieram przy żadnym modelu, bo jestem zielony przy was. Dlatego zastanawia mnie czy KSC-75 byłby dużo lepsze (albo nie dużo) od pl10 (ew. innych pl do ceny ksc)?

 

Jakiego basu mogę się spodziewać po pl10. Każdy pisze, że brakuje, ale czy np. może mi ktoś porównać do seneków hd201?

 

Aha, a co do kości Wolfsona, to wyczytałem, że charakteryzuje się ona raczej standardowymi parametrami, więc jakie słuchawki się z tym zgrywają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ich recenzje i nie mają głuszenia dobrego (nic dziwnego). Jednak jak to wygląda w praktyce tzn. tramwaj, autobus?

Czy będę musiał zalewać innych swoim dźwiękiem czy nie jest tak źle?

 

Najlepiej było by gdybyś sprawdził jakie słuchawki ci odpowiadają. Dla jednych słuchawki otwarte nie mają prawa bytu "na mieście" , inni nie znoszą zatkanych uszu przez dokanałowe.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię słuchawki nauszne np. takie HD201, ale te są za duże i niepraktyczne.

Na początku nie brałem pod uwagę innych niż dousznych, ale jak zobaczyłem te Kossy to myślę, że byłby naprawdę super.

 

Jednak po dłuższej analizie i wzięciu pod uwagę to, że jak np. będę jechać w tramwaju czy autobusie to będę musiał je trochę podkręcić, co się wiąże z tym, że parę osób usłyszy dokładnie czego słucham, a miejąc na uwadze to, że słucham hip-hipu (dość konkretnego pod względem wulgarnych słów itd...) to już sobie wyobrażam spojrzenia w tramwaju i ciekawe reakcje osób.

 

Dodając to, że jestem z Krakowa, czyli miasta dość ruchliwego to raczej to może przeszkadzać mi (szumy) i innym (nie każdy chce ze mną słuchać muzyki i ja to rozumiem)

 

Zostaje chyba coś z dousznych. Tylko cały czas się waham czy warto dopłacić i zamiast 10 wsiąść 11 czy coś co ma więcej basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w tak głośnym środku transportu jakim jest tramwaj otwarta konstrukcja nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo niszczysz sobie słuch, a poza tym co to za radość z słuchania, gdy dźwięk zagłusza stukot tramwaju czy silnik autobusu na ulicy. Tutaj wybrał bym jakieś tanie doki (PL10 / PL11), a jak chcesz cieszyć się fajnym dźwiękiem w domu to w przyszłości zawsze możesz zakupić KSC-75, które do domu są idealne.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności