Skocz do zawartości

Pomoc w wycenie sprzętu.


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam trochę słuchawek na sprzedaż ale nie mam pojęcia "ile za nie chcieć".

Mam 3 sztuki Shure Se210. Tylko gumki, które są na nie założone. Kolega przywiózł mi je z USA. 100%oryginalne. Nie wiem ile chcieć ;/ nowe full komplet to kosz 459zł. Na Allegro jest kilka "golasów" jak moje za ~100zł ale jak sami wiecie - tam roi się od flejków. Jeden z użytkowników z jakąś aukcją po79zł za sztukę mi wyskoczył.... Ale wiecie jak to ogólnie jest - kupuje się i nie wiadomo co: czy fleje czy oryginały?!

Wiem,że trudno będzie mi je sprzedać bo 3/4 społeczeństwa nie wie o tym, że te tanie Dr. DRE, Senki doki na allegro to szmiry więc kupują tam, gdzie jest taniej... Ale jednak chcę sprzedać te słuchawki. Ile za nie chcieć?

 

Mam 22 sztuki słuchawek no-name w idealnym stanie, w woreczkach, douszne. Pewien koleś zrobił mnie w wała - wisiał mi 100zł a w rozliczeniu dał mi te słuchawki. Myślałem, że na tym zarobię jeszcze ale sami wiecie jak to jest. Jak je sprzedać? Gdzie? i za ilę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz w google/ wyszukiwarke forum/ allegro/ ebay "se210" i patrzysz jakie byly ceny. Wystawiasz swoje na allegro lub w komisie za taką cenę ile ktoś będzie w stanie zaoferować. Możesz wystawić na allegro od 1zl ale to wtedy zależy od okoliczności takich jak wygląd aukcji, odpowiednia promocja albo okres w którym sprzedajesz (możesz sprzedać za 200zl, podczas gdy następnego tygodnia zejdą za 300zl)

Na allegro za tę cenę podróby.

No-name raczej allegro, pojedynczo (więcej kasy i roboty) albo hurtem (mniej kasy i roboty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o sprzedaży na allegro to sprzedaj po cenie 50-60% sklepowej - to prawdopodobne, ze będą szybko kupcy. A jak na czasie nie zależy Ci, to po prostu gdzieś 2/3 sklepowej ceny polskiej(lub odrobinę mniej), ze względu na fakt, że bez gwarancji i niekompletne – no chyba, że dasz miesiąc rozruchowej czy coś. Tylko tym sposobem, to sprzedaż może się przeciągnąć czasowo, zanim kupcy się znajdą i odrobinę pieniążków ubędzie na prowizje allegro.

Chyba, że na forum spróbować najpierw, to odpadnie płacenie za prowizję, to można nawet taniej sprzedać.

PS. To ze tam były kupowane nie jest jakieś rozstrzygające raczej, lepiej się upewnić czytając wątki w Internecie (chyba ze już to zrobiłeś)

PS2. Crash skrzynkę masz zapchaną, czy nie chce Ci się pisać ;) ? Bo jakieś 2 tygi temu coś do Ciebie na PW pisałem, teraz już zresztą nieistotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności