Skocz do zawartości

[300zł] Słuchawki zamknięte/półotwarte do wszystkiego.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam dylemat między wyborem odpowiednich słuchawek. Karta dźwiękowa to Xonar D1. Słuchawki mają być zamknięte lub półotwarte. Będę one służyć do słuchania muzyki(każdy gatunek), grania i oglądania filmów - uniwersalne.

Znalazłem kilka propozycji:

Senki HD555

CAL!

Denon AH-D501.

 

Proszę o pomoc w wyborze. Oczywiście w grę wchodzą jeszcze inne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem posiadaczem CAL i szczerze jestem z nich bardzo zadowolony. Wcześniej miałem panasonica za podobną cenę (z systemem surround)i CAL je deklasuje. Grają świetnie i dobrze leżą na uszach choć wydają się bardzo małe:)

Senków i Denona nie miałem okazji słuchać.

CAL kupisz za ok 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL maja dosc krotki kabel i do gier nadaja sie srednio, wiec je bym raczej odrzucil. Ciekawa propozycja wydaja sie byc HD555, w grach radza sobie calkiem dobrze, ale w necie sa opinie, ze w polaczeniu z tym Xonarem nie graja za ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz dużo czasu spędzał w słuchawkach, to tylko HD555, mega wygodne, sam je mam, także używałem ich z Xonarem DX, teraz już ST :) Co do CAL! (tez mam), jakoś mi te słuchawki w ogóle nie podeszły. Godzina w nich i już mam dość, szczególnie to pałąk mi się w łeb wbija.

Edytowane przez DNL666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności