Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy użytkownikiem. Uzbierałem trochę kasy i mam zamiar kupić jakieś dobre mp3 do 700zł. Słuchawki mam(Sennheiser PX 200). Przeglądałem już kilka podobnych tematów, ale w żadnym nie znalazłem dobrej odpowiedzi, gdyż albo autor tematu chciał dodatkowo słuchawki, albo była mniejsza kwota. Jeśli by można prosiłbym o wasze opinie na temat appla i sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z apple ipod touch 2g 16gb? Miałem ipoda touch 2g 8gb i mogę szczerze go polecić:) Jednak ja miałem pecha i kupiłem nowego wadliwego i po 2 miesiacach odkleil mi sie w dotyk odesłałem na gwarancje i bez żadnych kłopotów wymienili na nowego:) Jeszcze mozesz popatrzec odwarzacze z firmy iRiver:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ta cene to mozesz wyrwac uzywanego sony x - wysoka pulka. Slyszalem ze sony z serii A8?? sa ciekawe (i w nizszej cenie:)   moze jakiegos cowona? np d2+ bardzo dobry z duzymi możliwościami - swietny eq. iRivery nie polecam - nowe (kombajny) jada na wyrobionej marce swoich godnych poprzednikow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że modelu px200 bez II nie słuchałem, ale recenzja jest na forum i daje trochę do myślenia. Zastanów się czy nie warto byłoby te słuchawki sprzedać na allegro i dołożyć do Twojej kwoty, dało by to trochę więcej możliwości.

 

link http://forum.mp3stor...__1#entry631283

 

pozdrawiam.

 

edytuję: nie zauważyłem II pod avatarem ;)

Naturalne słuchawki, a czego oczekujesz, jakieś konkretne upodobania barwy? X jest troszkę ocieplony, bardziej przestrzenny, nie szasta basem za mocno, s63xf i a81x cieplej i z mocniejszym basem, touch chłodniej i z trochę wiekszym basem niż X ,tak w skrócie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom te soniaki nawet fajne, ale teraz to nie wiem czy nie poczekam, bo ostatnio przypomniałem sobie o niedalekiej premierze samsunga galaxy pmp. Ma podobno pokonać ipody i cenę mieć nieco niższą. co o tym sądzicie.

A co do słuchawek to tak mam te z II, szczerze polecam ma bardzo dobre wytłumienie.

Edytowane przez kameleon070
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności