Skocz do zawartości

Sansa Clip - bateria nigdy nie ładuje się do końca


mini21

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mój stary, bo już 3 letni Iriver kolejny raz uległ awarii (wejście od słuchawek jakoś się "poluzowało" i co chwila jedna słuchawka przerywa).

Już raz to naprawiałem, ale teraz stwierdziłem, że nie będę już inwestował więcej w tego playera.

 

Kupiłem po (tak mi się wydaje) okazyjnej cenie Sandiska Sansa Clip 2 GB (zapłaciłem 85 zł).

Playerek całkiem przyjemny, choć przyzwyczaiłem się do dźwięku z Irivera.

Problem jednak w tym, że player, mimo całonocnego ładowania, po odłączeniu ok kabla pokazuje stan baterii naładowany o jedną kreskę mniej niż może mieć max.

 

Nie wiem, czy to taki urok tego playera, czy jakaś wada?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś jak trzyma długo bateria? Ja też raz tak miałem w fuzie po kilku godzinnym naładowaniu pokazywało cały czas mi 20% stanu baterii. Jednak słuchałem na tym naładowaniu tyle samo jak na 100% baterii. Po rozładowaniu i jeszcze raz naładowaniu w pełni już pokazywał normalnie 100%. Być może taki lag.

Edytowane przez R3zar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Problem jednak w tym, że player, mimo całonocnego ładowania, po odłączeniu ok kabla pokazuje stan baterii naładowany o jedną kreskę mniej niż może mieć max.

 

Mam to samo, ale to chyba nic groźnego... bateria i tak działa długo. Dokładnie nie wiem ile, nigdy nie mierzyłem, pewnie dlatego że przy normalnym użytkowaniu, czas działania w zupełności mnie zadowala. W każdym razie ta jedna kreska mniej na wyświetlaczu w niczym nie przeszkadza.

 

Mam jeszcze coś takiego że po podłączeniu Clipa do komputera, aplikacja Sansy pokazuje 0% naładowania baterii, nawet jeśli jest pełna. Raz na jakiś czas pokaże faktyczny stan baterii, jednak to rzadkość. Również uważam to za nieszkodliwe niedociągnięcie twórców oprogramowania Sansy.

 

Być może aktualizacja softu na Clipie rozwiązałaby te problemy.

 

Aha, ja podpinałem USB z przodu z tyłu i z boku komputera, nic nie pomogło ;)

Edytowane przez mbk84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności