Skocz do zawartości

Dokanałowe do 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim. Mam problem z doborem słuchawek dokanałowych do mojego odtwarzacza. Mianowicie po prostu nie wiem co wybrać:). Słucham rocka, reggae, electro. Zależy mi na dobrej separacji, oraz zrównoważeniu wszystkich pasm. Biorę pod uwagę głównie nowe słuchawki, ale jeśli będzie coś ciekawego z używek to pomyślę nad tym.

 

Słuchawek będę głównie używał poza domem i chciałbym, aby dobrze separowały od otoczenia. I co jest dosyć ważne.. ich budowa. Mianowicie chcę kupić słuchawki, których kabel można bezproblemowo założyć za ucho.

 

Górna granica cenowa to 200 zł. Mój odtwarzacz to Nano 2G Rb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrównoważone pasma i możliwość założenia kabelka za uchem = NE6?..no nie wiem czy to przypadkiem nie jest przykład słuchawek których cechy są zupełnie inne niż te, których potrzebuję.

 

Na eterny nie mam kasy.

 

Może podam słuchawki, które wyczaiłem:

 

MEE 6

 

SM PL30

 

SM PL50

 

Które z nich najlepiej odpowiadałyby moim wymaganiom?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem..sa basowe i w ogole, ale do takiego funu mam moje akg 518..ale serio mi nie odpowiadaja sluchawki o takiej konstrukcji jak NE6.

 

Chodzi mi glownie o takie dosyc analityczne brzmienie (ale oczywiscie nie bezbasu). No i bede sie rozgladal za jakims cieplejszym playerem w niedalekiej przyszlosci.

 

 

Edytowane przez plaskacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności