Skocz do zawartości

iRiver H320-stary ale jary ?


wasilles

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 340 i na nic bym jej nie zamienił. Co prawda jest duży, ale za pomocą etui przyczepiam sobie do paska od spodni a bluzy mi nic specjalnie nie wybrzusza. Do tego masz możliwość "upgrade'u" odtwarzacza, jak wspomniał kolega wyżej, choć ja sam jeszcze się na to nie zdecydowałem;)wystarczy mi to co oferuje w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopacy, ten co chce kupic jest z rockboxem, ja moge i cegle 2 kilowa nosic to mi nie przeszkadza, jednak zaintersowaly mnie szumy, nie sadze jednak ze sa az takie silne ze nie mozna sluchac :D

do tego mam sluchaweny bose ie2 na innych odtwarzaczach graja mjut cud, wiec co myslicie o tym zestawie iriver+bose ie2?

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumy nie są jakieś potworne, ale zdecydowanie zauważalne podczas ciszy na wszystkich moich dousznych słuchawkach. Co do połączenia z ie2 się nie wypowiem, niemniej jednak, jeśli podoba Ci się dźwięk tych słuchawek to nie wyobrażam sobie żeby H300 to zepsuł- to raczej neutralnie brzmiący odtwarzacz i nie powinien wnosić nic złego do brzmienia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

Oplaca sie jeszcze go kupowac jesli jestesmy melomanami mimo wieku ktory on ma ?

Planuje kupno, mam dobra cene i nie wiem czy go wziac

 

Dziekuje !

 

Meloman nie interesuje sie sprzetem tylko muzyka. Co do odtwarzacza - do sluchawek ktore posiadasz IMHO nie ma najmniejszego sensu kupowac tego odtwarzacza. Nie pozwola na docenienie jego zalet a bedziesz musial znosic jego wady (wielkosc, waga, HDD, czas pracy na baterii i wiele innych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kupilem h320 i phonaki 012, dzwiek z ipodow moze sie schowac pod stolek robilem porownanie z ipodem i z iriverem, z iriverem graja o niebo lepiej nie ma zadnego porownania,

dzwiek phonakow z h320 jest przebasowiony ale to jest kwestia eq mozna gop zmieniac adekwatnie do nut i gra perfekcyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem h320 i phonaki 012, dzwiek z ipodow moze sie schowac pod stolek robilem porownanie z ipodem i z iriverem, z iriverem graja o niebo lepiej nie ma zadnego porownania,

dzwiek phonakow z h320 jest przebasowiony ale to jest kwestia eq mozna gop zmieniac adekwatnie do nut i gra perfekcyjnie

 

dziwne, nie wiem o jakich mówisz ipodach, bo jeśli przyrównać Toucha 2,3,4 gen do H320, to od razu zauważa się wyraźne zmniejszenie szczegółowości w iRiverze (tu H320 może się schować pod stołek :) ).

Akurat nie znam Phonaków, a te ponoć są "analityczne", dlatego tym bardziej uwydatniają przewagę rozdzielczości Toucha nad iRiverem H320.

A tak poza tym iRiver jest świetny, naturalny, równy, no i ten bas, który zawsze można sobie podbić w EQ bez zauważalnego pogorszenia jakości dźwięku, ....gdyby jeszcze była lepsza rozdzielczość....to byłby idealny player.

 

Słuchawki są za słabe do tego odtwarzacza. @olsztyniak chwali sobie połączenie H340 + Shure SRH840

tak, te Shury są mistrzowskie, znakomicie zgrywają się z H300, one zagrają dobrze z każdym neutralnym playerem - Sony X, Touch, H300.

Edytowane przez olsztyniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nje mowie ze przebasowiony dzwiek to cos zlego, ale sadze ze do h320 znalazly by sie jeszcze lepszy sluchawki ktore w pelni by go wykorzystaly nie sadzisz? westony ?

 

w 012 zielone nie sa dodwane sa tylko 2 112.

hmm nie sadze jednak ze h320 i phonaki w pelni wykorzystuje je jakie inne waszym zdaniem wykorzystaly by irivera w pelni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westony mają dużo basu i są funowe, mniej szczegółowe - przynajmniej W3. Być może wersje do zastosowań profesjonalnych by mogły pasować do iRivera bardziej.

 

Jak jest z jego hissem? Bardzo szumi na czułych IEM'ach?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności