Skocz do zawartości

Sennheiser MX980


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możemy zaprzeczyć - MX980 to udany model słuchawek.

Również niebawem pojawią się w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie.

 

Wracając do wcześniejszych postów w tym temacie dot. sluchawki24.pl pozwolę sobie wytłumaczyć jedną kwestię.

Produkty marki Sennheiser nie mamy od polskiego dystrybutora - czyt. Konsbud. Jako iż nasz sklep jest brandem czesko-słowackiej marki www.sluchatka.net (istniejącej na rynku ponad 5 lat), produkty Sennheiser posiadamy od tamtejszych dystrybutorów. Wynikiem tego ceny niektórych produktów marki Sennheiser mamy znacznie niższe, a niektóre niestety wyższe.

 

Jeśli chodzi o realizację ew. gwarancji - dajemy polską gwarancję naszego sklepu. Klient w razie ew. gwarancji wysyła towar do naszego sklepu. My zajmujemy się resztą - albo serwisujemy we własnym serwisie lub jeśli problem uniemożliwia takiej czynności, reklamujemy słuchawki u naszego dystrybutora a Klientowi wysyłamy od razu sprawny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMX/MX980 świetne i basta, ale niestety ja na miasto ich nie zabiore. Już robiłem takie próby, niestety jak ustawilem głośność na poziomie pozwalajacym słuchać w miejskim hałasie to momenty ciszy na ulicy były powodem dla którego musiałem zmniejszać głośność lub zmusić się do baaardzo głośnego słuchania. Potencjometr w reku i ciagłe manipulacje. To jedyna ich wada zerowa izolacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WojtekC

Z jakim odtwarzaczem ich najbardziej lubisz słuchać? Dla mnie na touchu się średnio sprawdzają, dźwięk jest zbyt płaski taki bezduszny, brakuje mi w nim wykopu... Póki co najbardziej ich lubię słuchać podłączonych do PC :) Również na Cowonie G2 się sprawdziły, ale znowu ten grajek ma dla nich za mało mocy. Również je traktuje jako słuchawki stacjonarne :) Jednak to fakt, trzeba ich słuchać w miarę głośno, żeby pokazały pełnię swoich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clorfly C4 - The best :) ale cena zabija. Z tych "normalnych" :) S9, E2, Wave i hybryda miszczu - wzmak o którym mówił Azahiel. Wzmak - niska cena ale powala tym co pokazuje ze słuchawkami nie tylko OMX980.

 

Mathu chyba mnie nie zrozumiałeś. W dokach słucham na głośności 12/40 w omx to aż 24/40 a i tak jestem zagłuszany więc po co się męczyć. IE8 na miasto OMX980 do parku lub względnej ciszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał słuchać na tym samym poziomie co zwykle to równie dobrze mogę OMXów nie używać bo nie słychac nic, albo słychać ledwie tzw linie melodyczna i to przerywana przejeżdżającymi samochodami. Jak to tobie pasuje to gratuluje. Ja zrezygnowałem z OMX980 na ulice. Nie po to wydaje tyle kasy na słuchawki aby je mieć tylko po to aby słuchać i słyszeć ich jakość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim rankingu MX980 sa znacznie wyżej niz audeo. Ciesz się że nie zdecydowałes się na audeo. Ja je już dwa razy miałem i jakos nigdy dłużej niz 2 tygodnie nie wytrzymałem z audeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrSheep

A jak oceniasz MX980 do Audeo? Kiedyś byłem o krok od ich kupna, jednak wszyscy mi odradzali jako złe połaczenie z touchem. Są podobne brzmieniowo? Wiem, że IEM to co innego niż pchełki, ale tak tylko pytam o ogólne wrażenia ;)

 

Pod względem brzmienia preferuję MX980, Audeo w porównaniu do nich są stanowczo zbyt suche (niezależnie od grajka), pchełki Sennheisera mają więcej powietrza i ciekawszą scenę. Ale izolacja w Audeo jest bardzo dobra i to mnie na razie przy nich trzyma. Chyba jednak wrócę do IE8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiam się nad dokupieniem słuchawek nauszcznych, ale takich raczej małych portable. W grę wchodzi m.in PX100-II, ma ktoś rozeznanie jak się mają do MX980? Będzie znacznie gorzej dźwiękowo? Wiem, że PX są mocno bassowe, zaś MX neutralne, natomiast chodzi mi o ogólną klasę dźwięku. Nie chciałbym po odsłuchu MX980 mieć wrażenia, że zszedłem jakościowo o kilka poziomów niżej.

Edytowane przez GoodBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co PX jak są V-Jays?

http://allegro.pl/sluchawki-v-jays-lekkie-przenosne-super-basy-i1665006523.html

Chodzi Ci o te? Nie znam ich, ale na pierwszy rzut oka mają bardzo wąskie pasmo przenoszenia. Co o nich sądzisz? Szukam czegoś portable jako uzupełnienie MX980, żeby grało przynajmniej tak dobrze jak pchełki + może być podbity bass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O faktycznie nie zauważyłem :) Jak je oceniasz względem siebie? Jest między nimi przepaść? Wiem, że PX mają więcej bassu, ciekaw jestem jak wypadają pod innymi względami vs MX980 :) Lubię słuchawki szczegółowe, w których żadne pasmo nie jest stłumione. Bass może być zaakcentowany, ale nie może mulić pozostałych pasm.

Edytowane przez GoodBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności