Skocz do zawartości

Retina display - wrażenia


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej zalet które daje retina można zobaczyć gdy się weźmie do ręki jednocześnie Toucha 3G i 4G. Dla mnie jest to różnica za którą warto trochę dopłacić.

 

Poza tym wyświetlacz jest jasny, pięknie oddaje kolory i ma znakomity kontrast.

 

Ja dopowiem tylko że czytanie książek i oglądanie filmów na retinie to czysta przyjemność i żadne urządzenie mobilne z którym miałem do czynienia nie dawało mi takiej frajdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dawno - kiedy po raz pierwszy wziąłem do ręki iPoda Touch - poczułem nieodpartą potrzebę kupna takiego urządzenia z uwagi na możliwości jakie dawało i jak przyjemnie się z nim obcowało... iPhone'a kupiłem wtedy chyba w mniej niż po tygodniu

 

teraz mam kolejny taki moment "wielkiego łał" - retina wygląda po prostu niesamowicie, a w duecie z lepszymi wnętrznościami (czytaj: sprawniej to wszystko działa) daje to mieszankę wybuchową... dobrze że nie stać mnie w tym momencie na iPhone'a 4G, bo kupił bym go na wariata zwyczajnie pod wpływem impulsu :)

 

... ale po nowym roku sytuacja może się zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ipodzie 4G jest inny, gorszy wyświetlacz z tego co wiem niż w iphone 4 ale tej samej rozdzielczości oczywiście . Kąty widzenia są dużo mniejsza i chyba 256mb ram w itouch 4g (iphone 4 512mb) .

 

Gdyby samsung bardziej się postarał z superamoled i produkował wyświetlacze z wyższą rozdzielczością lub nie pen tile o ile to mozliwe przy amoled to by sytuacja byla inna ale gdybac mozna :P .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej zalet które daje retina można zobaczyć gdy się weźmie do ręki jednocześnie Toucha 3G i 4G. Dla mnie jest to różnica za którą warto trochę dopłacić.

 

Poza tym wyświetlacz jest jasny, pięknie oddaje kolory i ma znakomity kontrast.

 

Ja dopowiem tylko że czytanie książek i oglądanie filmów na retinie to czysta przyjemność i żadne urządzenie mobilne z którym miałem do czynienia nie dawało mi takiej frajdy :D

 

Czytanie ksiazek na jakimkolwiek swiecacym ekranie (pomijajac juz wielkosc ekranu iP4/iT4) nie ma nic wspolnego z przyjemnoscia. Przyjemnie to soie ksiazki czyta na odpowiedniej wielkosci einku (albo papierze :) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności