Skocz do zawartości

świetna karta dzwiekowa do notebooka


meehooj

Rekomendowane odpowiedzi

zero dac możesz w przyszłości nawet zlampizować jak byś chciał więc moim zdaniem ma dużo większy potencjał niż e-mu w którym na dodatek z tego co wiem są problemy ze sterami na win7 ;)

 

A czy "Twoje" zdanie poparte jest jakimkolwiek odsłuchem e-mu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero dac możesz w przyszłości nawet zlampizować jak byś chciał więc moim zdaniem ma dużo większy potencjał niż e-mu w którym na dodatek z tego co wiem są problemy ze sterami na win7 ;)

 

A czy "Twoje" zdanie poparte jest jakimkolwiek odsłuchem e-mu??

 

ale czy ja powiedziałem że emu jest złe ;) napisałem tylko że zero ma większy potencjał bo można go modować a o modingu emu nie słyszałem ;) sam wahałem się pomiędzy emu a audinstem ale podobno był problem ze sterownikami na win7 (w wakacje) i wybrałem audinsta, który moim zdaniem stricte do słuchania muzyki jest lepszy niż e-mu bo gra bardziej analogowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :-)

 

To ja może poczekam na tego majkelowego DACa...

 

Niestety prawda jest taka ze za 600zł cudów nie kupisz.

E-mu jest kartą, która na starcie zapewnia Ci doskonały dźwięk, świetnie zgrywa się ze słuchawkami sennheisera, u mnie tworzyła duet z hd380 pro i było, inaczej, nie było na co narzekać :) .

Równie dobrze możesz zakupić lampucere maxi badź mini i coś tam w niej pogrzebać, ale z info do których dotarłem to e-mu gra lepiej od niemodowanej lampucery (własnymi odsłuchami tego nie potwierdze niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mu gra lepiej od niemodowanej lampucery

 

Od MAXI na pewno lepiej nie gra. Sprawdzałem (bardziej metaliczna i ostrzejsza góra, mniejsza przestrzeń, mniej wyrównany bas który nie schodzi tak nisko...) . A jak do mini (tej starej) wsadzisz np. AD8599 to też E-mu04040 nie podskoczy.

 

Niestety prawda jest taka ze za 600zł cudów nie kupisz.

 

Cudów nie ale dobrze grającego DACa jak najbardziej :P

 

Polecam:

 

http://www.analogmetric.com/goods.php?id=1826

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mu gra lepiej od niemodowanej lampucery

 

To nie jest pełen cytat ;) .

Ogólnie rzecz ujmując e-mu jest źródłem stricte studyjnym i zależy do czego ma być podłączona... z hd380pro gra co najmniej bardzo dobrze, bez minusów o których piszesz ;) .

Ale zależy do czego to ma służyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińczycy zazwyczaj wysyłają wszystko jako gift ;) więc trzeba mieć wielkiego pecha żeby naliczyli cło ;)

 

tutaj jest jeszcze bardzo ciekawy sprzęt oparty na dac sabre32 http://www.audio-gd.com/Pro/Headphoneamp/NFB11/NFB11EN.htm aczkolwiej jest ciutkę droższy bo 275$

Edytowane przez amnesia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności