Skocz do zawartości

Sprowadzenie Klipsch S2 z UK !.


cziloss

Rekomendowane odpowiedzi

a moim zdaniem to nie Twoja sprawa- bo to czy się sprzeda czy nie- ich sprawa a i tak jest taniej niż PL. Druga sprawa jest taka, że dużo drożej to nie jest i 3- nie każdy chce się bawić w czekanie i zbiorowe zamówienia (są i tacy ludzie- wyobraź sobie)

Ja podzielam zdanie Cioci. Postaw się na przykład na moim miejscu gdzie z całego zamówienia zarobiłem jakieś ~5zł, a ktoś sobie wystawia słuchawki które mu się nie spodobały za 25zł więcej niż zapłacił. Uważam że jest to nie w porządku. Co innego że to moralność tej drugiej osoby i to ta osoba odpowiada za siebie. Ale co zrobić. Wiele osób wie za ile kupił te słuchawki i wie że szuka głupiego, który stwierdzi "o taniej niż w PL". To tak samo jak głosowanie na swoją własną recenzję w konkursach - było przerabiane wiele razy.

 

PS: podobnie jest z moimi Grado RS2i które gość kupił ode mnie rok temu za 1400zł a teraz wiszą w komisie za 1600 :]

 

Jeżeli ktoś ma tak niski system wartości jego sprawa, mnie tam nic do tego.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli osoba sprzedające te X1 brała je w zamówieniu Piotrka (zaznaczam jeżeli) to zróbcie jej w temacie o sprzedaży dopisek typu "kupione dzięki Forum za ~100zł". Rozumiem, że mogły mu nie spodobać się dźwiękowo i chce je sprzedać. Jednak żądanie w komisie forum takiej ceny to trochę żenada, niech to zrobi przez Allegro i będzie spokój.

Rozumiem że biznes jest biznes ale trzeba zachować choćby odrobinę przyzwoitości.

Edytowane przez Gre ndel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli osoba sprzedające te X1 brała je w zamówieniu Piotrka (zaznaczam jeżeli) to zróbcie jej w temacie o sprzedaży dopisek typu "kupione dzięki Forum za ~100zł". Rozumiem, że mogły mu nie spodobać się dźwiękowo i chce je sprzedać. Jednak żądanie w komisie forum takiej ceny to trochę żenada, niech to zrobi przez Allegro i będzie spokój.

Rozumiem że biznes jest biznes ale trzeba zachować choćby odrobinę przyzwoitości.

 

Wlasnie o to mi glownie chodzilo:) na allegro moze i za 200 sprzedac ale swoich w ch... robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale jak nie poznam kogoś osobiście- to nie traktuje go jak "swój".

Azahiel, chlopaki szukaja i prosza. Zorganizuj im kupno sluchawek na Amazonie ;) Piotr ma prawo czuc dyskomfort, poswiecil swoj czas, latal na poczte aby paczki doszly przed swietami. Jak widac kazdy ma swoja cene ale ustanawianie jej publicznie na wysokosci 25 zlotych chwaly nie przynosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja piję do Piotrus-q( bez urazy Piotruś)? czy on je sprzedawał, jego towar? nie róbmy też z niego matki Teresy. Był pośrednikiem jakby na to nie patrzeć- ja tylko nie wiem rozumiem tego, dlaczego jeśli ktoś sobie załatwił taniej, to ma sprzedawać to też taniej. Robi się potem absurd że ten co kupił drożej musi dać o wiele taniej swoją ofertę, by w ogóle to się sprzedało. to jest biznes- nie ma tutaj miejsca na glorię i chwałę. Konie offtopa, panowie lepiej myślcie o kolejne takiej sprawie- jak macie tak tanio:) ja swoim s2 nigdy nie sprzedam ( haha :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi powie czemu ludzie tak boją się kupować w amazonie? Zamówiłem sobie JEDNĄ sztukę, zapłaciłem kartą DEBETOWĄ (nie pay palem, nie kredytówką, nic specjalnego, kartą którą posiada 99% ludzi w polsce) wszystko doszło bez problemów.

Wystarczy dobrać się w dwójki i kupować parami, bo wtedy już wysyłka będzie za darmo... Nie ma się czego bać, na prawdę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z debetowymi jest tak, że czasem przyjmie czasem odrzuci, loteria, paypala amazon nie akceptuje ;)

A poza tym, Amazon cieszy się dużym zaufaniem, ktoś nawet pisał, że jeśli zamówienie gdzieś zaginie to piszemy do Nich i wysyłają drugi raz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jednak sytuacja z tymi klipschami od Piotrusia niefajnie się ktoś zachował, ale to kwestia moralności, której w dzisiejszych czasach często niestety próżno szukać. Żeby nie było żadna to zbrodnia, ale mała uwaga, że toś chce klipsche na handel sprawę by rozwiązała. Piotruś zaoferował swą pomoc w zakupie "wymarznych słuchawek" oobom, ktore nie mialy tiej mzożliwości, a ktoś wykorzystał to do celów zarobkowych. Tyle moim skromnym zdaniem.

 

z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ,ze jest to forum entuzjastow, hobbystow a nie handlarzy cwaniaczkow.Ok , koniec.

 

Jedna sztuka i handlarz? Naprawdę nie przesadzajmy... Ktoś kupił taniej i ma prawo sprzedać drożej o ile znajdzie chętnego nabywcę. Tu nie ma przymusu kupowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja piję do Piotrus-q( bez urazy Piotruś)? czy on je sprzedawał, jego towar? nie róbmy też z niego matki Teresy.

None taken. Bardziej irytujący jest fakt że przekręcasz mój nick, który pisany jest przez g a nie q

 

Ja już pisałem że nie mam pretensji do tej osoby, bo może sobie robić co chce, wystawić te słuchawki nawet za 250zł jeśli ma taką ochotę.

Chodzi o pewne zasady. Kiedy była wyprzedaż na Amazonie TF10 po $99 pojawiło się odgórne ograniczenie ceny na TF w komisie Head-fi bo ludzie sprzedawali te słuchawki dwa razy drożej później.

Oczywiście istnieje uzasadnienie przez teorię wolnego rynku, ale z drugiej strony ta osoba nie prowadzi działalności gospodarczej żeby zarabiać na sprzęcie który sprzedaje.

A BTW. żądanie 25zł więcej za słuchawki które ktoś sobie wsadził wcześniej do ucha na dwie godziny... yummy! gratuluję ewentualnemu nabywcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

PS: podobnie jest z moimi Grado RS2i które gość kupił ode mnie rok temu za 1400zł a teraz wiszą w komisie za 1600 :]

 

 

Spoko, ja TF10 sprzedałem za 525 zł, a po tygodniu były w komisie za 650 :) Wolno? Wolno, jak najbardziej, niech mu będzie na zdrowie. A moje zdanie na ten temat to już inna sprawa.

Edytowane przez 007andrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności