Skocz do zawartości

Wymarzony odtwarzacz...


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję odtwarzacza, który spełni wszelkie moje wymagania...

 

Najważniejsze są dla mnie:

  • wygodny interfejs
  • obecność wbudowanego głośnika była by bardzo mile widziana...
  • cena do 300 zł w opcji minimum 4 gb
  • wytrzymałość
  • dobry wyświetlacz najlepiej 2,4 lub 3 cal

Zastanawiałem się nad vedia B6 ale niestety zraziły mnie opinie użytkowników....

 

Byłem posiadaczem Pentagram Eon Cineo i byłem bardzo zadowolony tyle, że się troszku połamał....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung P3. Zupełnie inna liga w porównaniu to tego co miałeś wcześniej. Ale do P3 trzeba już porządne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do P3 to Soundmagic PL11 bedą za słabe. A co dopiero EP630.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejej wymień słuchawki !! one poprostu są tragiczne , kiedyś też byłem w nich zakochany ,ale gdy przesłuchałem kilku lepszych modeli i byłem zmuszony wrócić na krótki okres czasu do epek to po 5 minutach odsłuchu wywaliłem je i odpaliłem jakieś zwykłe pchły( od MoTo Milestone :) ) i wolę z nich słuchać muzyki niż z epek jak dla mnie nie da się ich słuchać a lubie basowe brzmienie ale epki w tym momencie nie nadają sie jak dla mnei do niczego :/ .

A z odtwarzaczy z mojej strony polecam Sony E444 , ale tak jak wspomniałem wymień słuchawki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ceneo :D np.

Bardzo fajna mp4...Kolory są wyraźne, wysoki kontrast. Możliwość przeglądania zdjęć i dodawania filmów. Radio. Największym plusem jest gniazdo na kartę pamięci. Gdybym miał wybierać między Creative'm, a iPodem to wziął bym Creative'a. Po za tym minusem jest słaby dźwięk (słuchawki dodane do kompletu) nawet przy użyciu Equalizera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie właśnie na Ceneo cool.gif te pozytywne opinie widziałem. jeśli chodzi o P3 to jest pewien mankament - jest dotykowy, a ja cholernie nie lubię macadeł dry.gif zdecydowanie preferuję guziki, które czuję, że wciskam niż głaskanie wyświetlacza blink.gif

 

odświeżam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności