Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę sobie kupić odtwarzacz mp4 i nie wiem co mam wybrać. kwota, którą posiadam wynosi max 300 zł, do słuchawek samsung pleomax phs 7000 ale mam zamiar do odtwarzacza zakupić nowe douszne, tu też proszę o pomoc ( byle nie pchełki ). Odtwarzacz ma dobrze grać, lubie punk rocka, rocka, ogólnie gitarowe brzmienie bardziej, choć nie tylko. mp4 musi być wytrzymałe, żeby długo je mieć. Wolę także żeby playerek miał duża bajerów, bardzo lubie się bawić takimi rzeczami. Z tego co oglądam to najbardziej mi pasuje samsung, sony, creative bądź pentagram ale zdam się na waszą pomoc. Z góry dzięki za pomoc !! ( KWOTA 300 ZŁ BEZ SŁUCHAWEK. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Creativowi braku wytrzymałości bym nie zarzucił.. Nie wiem jak z nowszymi modelami, ale mój stary poczciwy MuVo przeżył już 2 No-Name'y, Pentagrama Eona Slide-R, Vedię T8 i trzyma się do dziś, chociaż dźwiękowo odstaje od poziomu przyzwoitości. Myślę, że za 3 stówki P3 jest idealnym rozwiązaniem. Stosunek cena/jakość to chyba nr1 w tym segmencie dla wszystkich "empeczwórek".

Edytowane przez Tarec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności