Skocz do zawartości

sluchawki do PC do 100 zlotych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje sluchawek, ktorych bede wykorzystywal glownie do sluchania muzyki na laptopie Lenovo y550 (gra calkiem niezle na moich Sennseihnerach HD-202). To jest priorytet. Wiadomo, ze czasem gram lub ogladam filmy, jednak to sluchanie muzyki jest priorytetem. Sluchawki jakich szukam musza dosc dobrze obejmowac uszy (tylko i wylacznie sluchawki nauszne, ale te duze bonie lubie malych sluchaweczek). Chce takze, zeby to byly zamkniete :) Szukam nowych sluchawek, bo moje HD-202 dosc slabo lacza i na jednej sluchawce przerywa, a nie mam czasu tego przelutowac. HD-202 sa tez dla mnie troche za male, no i przydalaby sie regulacja na kablu.

Co polecicie? Nie chce przekraczac 100 zlotych, jesli daloby sie mniej to takze bede zadowolony :) Jakims audiofilem nie jestem, ale sluch muzyczny mam w miare dobry, tak wiec prosze cos, co nie przyprawi mnie o palpitacje serca. Muzyka, ktorej slucham to glownie rock i hip-hop.

Z gory dzieki, za pomoc.

Pozdrawiam,

Piotrek

edit:

Po glowie chodzi mi to:

philips-shp2700

koss ur-20

Edytowane przez koniq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie kilka minut temu Garp dodał do działu o okazjach http://allegro.pl/sluchawki-sony-mdr-xb300-i1351272047.html

Fajne słuchawy. Raczej basowe ale w rapie to się powinno sprawdzić. Miękkie poduchy sprawiają że są bardzo wygodne. No i cena wysoce okazyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat te XB300 są nowe wg opisu.

Słuchawki są fabrycznie zapakowane. Opakowanie lekko zniszczone. Słuchawki nigdy nie używane.

 

Edit:

Bo tak poza tym to Kossy UR20 są chyba jedyne sensowne. Bo HD202 i HD201 raczej niebardzo...

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzilem, ze moge dolozyc jeszcze z 50 zlotych, zeby miec cos sensownego. Tylko musza byc nowe, miec gwarancje, byc zamkniete, i duze (obejmowac cale uszy). Lubie tez jak poduszki sa takie jakby skorkowe. Wiem, ze fundusze male, a wymagania dosc wysokie, lecz nie chce kupic bubla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTX7 widziałem w jakimś e-sklepie za 115zł + przesyłka [14 - 20zł kurier], więc imho warto.

Ewentualnie za ~105zł Philipsy SHP2700. Ewentualnie jeśli lubisz dużo bassu to są SHP2500 z 6m kablem i regulatorem głośności lub SHP2000 to samo, bez regulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności