Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 100zł


Ponczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To i ja sie podlacze:) Polecicie mi cos z zamknietych nausznych do e30?Cena do 200 zl. Myslalem o Hd428,HD203 - co Wy na to?

 

 

 

 

Z gory dziekuje z aodpowiedz.

 

 

 

AKG K518DJ, AKG K81DJ, ..... HD428 nie są za ciekawe podobno.... co innego HD448.

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k518dj są bardzo łatwe do napędzenia, nawet stosunkowo słaby nano 3g nie miał z tym problemów, więc powinno być spoko.

 

edit: ok, teraz zorientowałem się, że "da radę" może odnosić się również do dźwięku :D a jak z nim jest - nie mam pojęcia, nie miałem tego grajka...

Edytowane przez boryc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Sony EX85 (recenzja na forum) na Allegro, ale trzeba uważać na podróby. Ładnie grają i nie izolują tak całkowicie.

 

mam do sprzedania oryginalne EX82 (z zestawu), grają niemalże identycznie.

 

Cal! to przeżytek, mulisty bas, efekciarstwo.. choć łatwo to napędzić.. Kiedyś byłem nimi zachwycony, po rekablingu jeszcze bardziej... Teraz z perspektywy czasu nigdy ich nie założę na głowę. mad.gif

 

CAL wcale nie są takie łatwe do napędzenia, mnie nie przekonały, nie rozumiem też tych wszystkich zachwytów nad HTX7 (chociaż po modzie bas potrafi fajnie zabrzmieć), polecam ksc-75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ksc35 więcej basu, mniej sybilizująca góra... po prostu lepsze

Czy brzmienie KSC35 = KPP na hakach od KSC75? Bo widziałem miałeś taki wynalazek i sam też planuję (o ile haki zdobędę) w to zagrać i ciekawi mnie co to potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś propozycje? zamkniete chyba na miasto nie bardzo pasują..

 

Dlaczego nie? Według mnie do słuchania na zewnątrz (komunikacja miejska, ogólnie - zgiełk i hałas) to tylko słuchawki zamknięte. Ode mnie też głos na K518DJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także chciałbym się dołączyć do tego z prośbą o radę :P

 

Szukam słuchawek nausznych, do 100-150 zł. Chciałbym żeby były wygodne bo z reguły słucham muzyki jak siedzę na laptopie.

NIe znam się w ogóle na słuchawkach więc nie wiem na co mam patrzeć (na jakie parametry..) , nie wiem czy to ważne ale słucham Hip-hopu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mam odpowiedzi? wątpnie .. są propozycje wypisane..i w sumie mało opisane ich wady, zalety .. a ja w ogóle nie znam się na tym,

dla mnie jest obojętne czy są słuchawki zamknięte czy otwarte.., ale na pewno muszą być nauszne,

 

tu mam spisane wasze propozycje w tym temacie:

- PX100

- KSC 75

- KPP

- HD 202 ( to chyba wykluczyliście )

- UR 40

- AKG K 518 DJ ( trochę za drogie.. chyba że jest znaczna różnica w jakości to może i bym przeznaczył kasę na to)

 

WIększość z tych słuchawek są składane.. i tu moje pytanie, czy one po pewnym czasie nie łamią się/ niszczą?

 

i drugie najważniejsze pytanie.. jakie byście polecali/ wybrali słuchawki? do słuchanie na laptopie czasem na nokii 5530

 

z góry dziękuję za odpowiedź rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pomóc jakie wybrać słuchawki do rapu, bo mam zamiar jutro jakieś kupić

 

przeglądałem testy, czytałem komentarze,

 

i chyba mogę odrzucić KSC 75,

 

więc zostaje:

PX100 , KPP, HD 202, Koss UR 40 i

AKG 403 ( o nich nie mogłem nic znaleźć..)

 

i tak z tego co wyczytałem..

Px100 i KPP są podobne chyba z przewagą KPP ( jednak KPP ponoć dźwięk do rapu jest normalny)

 

do HD 202 - wypisywaliście zarówno dużo zalet jak i wad,

 

więc chyba ogólnie pozostają:

KOSS UR 40

KPP

HD 202

 

poradzicie jakie kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności