Skocz do zawartości

Cowon E2 pytanie do użytkowników


emo2000

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z baterią w Cowonie E2. Naładowałem go dzisiaj rano ładowarką sieciową. Podłączyłem SRSy i włączyłem na głośność 20/40. Po dokładnie 8 godzinach i 3 minutach wyłączył się ! Wiem dokładnie, bo sprawdziłem na którym utworze się zatrzymał i porównałem czas od początku wszystkich piosenek. A odtwarzacz nie leżał zanim zacząłem próbę, tylko od razu odłączyłem go od ładowarki. Czy to normalne? KaszawSpraju pisał w recenzji, że trzyma 11 godzin na FLAC. A ja odtwarzałem na mp3 320 kbps. Pomożecie?

 

Dodam jeszcze, że na AKG K420 było godzinę mniej niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emo, ale zauważyłem też coś takiego, że na początku trzymał krócej, po kilku tygodniach trochę się to wydłużyło. Teraz trzyma tak pod 10 godzin. Ale dobrze pamiętam, że miałem to samo pytanie na początku. Ogólnie moje grajki jakoś za długo nie trzymają. Ale wynika to może z faktu, że dużo się nimi bawię - klikam, wyświetlacz dużo działa (no oczywiście nie w E2 ;) ).

Fuze trzyma mi tak z 15 godzin (jak się nie bawię, to z 18). Clipy oba trzymały gdzieś po 9 godzin. Zaś E50 to trzymał i trzymał - ze 40 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy E50 by pasował do AKG to nie wiem. Miałem tylko taki sprzęt, jak w sygnaturce.

A ogólnie o E50, hm, w porównaniu do Clipów, Fuze, A10, to jakiegoś wielkiego skoku nie ma.

Jest deczko mniej basowy (w stosunku do Fuze), ale nadal cieplutki.

Plusem E50 może być SRS - o ile lubisz takie rzeczy.

Plusem też jest długość działania na jednym ładowaniu i bardzo dobre radio.

Ja jakoś utnąłem na Fuze teraz ;) Nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Na pewno nie narzekam na jakość dźwięku. W zestawieniu z moimi słuchawkami jest trochę za ciepło, ale z drugiej strony nie znalazłem nic wyraźnie lepszego. Ciągle szukam ;)

Osobiście względem E2 mam takie odczucia, że to grajek grający bardzo ciekawie, ale na dłuższą metę męczący. Czuć w nim przestrzeń, scenę, ale ostatecznie jeszcze czegoś mi w tym dźwięku brakuje. Czego? - No właśnie nie bardzo potrafię sprecyzować niestety...

 

 

A, poza tym E50 to ślimak i ja miałem kłopoty z podłączeniem go do Windowsów - musiałem muzykę na Linuksie wgrywać.

W E50 w słoneczny dzień nic nie widać na wyświetlaczu - dokładanie tak samo, jak w A10.

Edytowane przez zmija
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności