Skocz do zawartości

Akcesoria do Ipoda.


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam Ipoda Touch 3G 32GB a do niego Shure 750DJ i jestem dosyć zadowolony z tego duetu :D Szukam teraz akcesorii do taczki - jako, że jest bardzo szeroki wybór proszę Was o pomoc.

1. Bateria podpinana pod Dock - wiecie, jakby mi baterii wdubowanej zbrakło. Czy takie cuda działają? Jak jest z wydajnością? Ma ktoś?

2. Pilot podpinany pod Ipoda do którego będę podpinał 750DJ - nie gotowe pchełki z mikrofonem i pilotem - sam pilot.

3. Pokrowiec gumowy ale jakiś dobry bo kupiłem jakiś za 15zł i odstaje i jest z niefajnej gumy

4. Folia na wyświetlacz tacza - bezbarwna ma być bo kupiłem MK3 i to ****o jest zielono-niebieskie i w takie barwy "ubiera" mi wyświetlacz.

5. Przejściówka do ładowania z sieci - czy jest sens kupować oryginał Apple za 40zł?

 

Powiem tak, wszystko ale to wszystko staram się kupować maxymalnie z głową i wiadomo - jak najtaniej... Z drugiej strony nie lubię szmelcu... Czekam na propozycje - najlepiej gdybym mógł to wszystko zamówić w jednym miejscu...

 

 

Off... Wybaczcie, że piszę w tym temacie ale nie mogę doszukać się pewnych informacji w sieci... Sprawa dotyczy IOS i update'ów... Mam 4.1 a na nim JB, Cydię i trochę apliacji z APPstore i z Cydi. Chciałbym nowego OS tj. 4.2 no i właśnie - da się zrobić JB na 4.2, żeby wszystko było ok tj. Cydia działająca itp. No właśnie - robiąć update tracę wszystkie aplikacje, tak? Da się zrobić jakąś kopię itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pokrowiec i folię to polecam Macally mSuit, jak poszperasz w komisie na forum to gdzieś powinna być jeszcze całkiem atrakcyjna oferta Azahiela, z której sam skorzystałem. Sprawuje się całkiem nieźle, grip jest spoko, a sama folia zupełnie niewidoczna. Zmienia się jedynie odrobinę feeling przesuwania palca po ekraniku, bo folia stawia odrobinę większy opór, ale nieznacznie.

 

Podpinając się pod pytanie dotyczące akcesoriów - czy jest jakiś godny polecenia LOD? Czy może brać pierwszy lepszy, np. Fiio L1/L3? Gdzie można takie cudeńko dostać? A może ktoś na forum robi lepsze niż te Fiio samoróbki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Troszcze poszperałem - kilka typów mam i zaraz wam pokażę a kilka podpunktów rozszerzę - może to pomoże mi w tym, że ktoś więcej odpowie.

1.Bateria... Jeżeli słuchamy tylko muzyki, trby samolotowy mamy załączony oraz zciemnony screen to będzie trzymał ipod wystarczająco... ale jak chcemy się nim pobawić to zaraz pada. Bateria... Co radzicie? Chcę kupić coś małego co podczepię pod Toucha i to coś mi go zasili. Czekam na propozycję. Ktoś coś takieg ma? Widział?

2. Największy problem... Leżę sobie na łóżko, touch na moim brzuchu :D Shure na głowie i za każdym razem muszę zmieniać piosenkę dotykając ekranu... To przeszkadza! Wiem, że jest coś tam z Cydii co umożliwa zmianę piosenek dwuklikem głośności ale to nie to... Chcę coś, dzięki czemu zmienię piosenkę, zrobię pauzę/play oraz podgłośnię. Wybór słuchawek patrząc się czy mają pilocika to bezsens! Jakoś nie mogę znaleźć takiego czegoś. Po prostu - mam dobre nauszne, dobre doki w zamiarze - chcę je spinać z pilotem. Skoro do Classica i Szufli są to zapewne są też do Tacza.

Odpowiedzcie mi coś na punkt 2 bo narpawdę mam z tym problem.

3,4 http://allegro.pl/etui-pokrowiec-macally-ipod-touch-2g-3g-msuit-t3-i1339726477.html

5 http://allegro.pl/ladowarka-sieciowa-do-ipoda-touch-3g-iphone-3g-gs-i1343364652.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności