Skocz do zawartości

Zestaw do PC i playera (DAC? wzmacniacz?)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam taką o to zagwozdkę. Słucham muzyki z komputera albo z odtwarzacza. Sprzęt jak w stopce - Audigy i iriver E50 do odtwarzania (na dniach będzie Sony X-1050), grają Microlaby, K530 lub Triple. W szczególności AKG brakuje kopnięcia, a muzyki z kompa na triplach nie da się słuchać. Zastanawiam się nad DAC-em lub jakimś wzmacniaczem, który obsłużyłby podany sprzęt.

 

Póki co mam na oku Beresforda TC-7520 i Audinst mx1. Czy w podobnej cenie (ew. taniej) jest coś godnego uwagi? Audigy jest połączone z Abitem IP35, który to ma S/PDIF on board. Nada się to? Czy może sprzedać triple i wziąć pod uwagę jakieś inne słuchawki do Sony?

 

Czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie oczekuj od akg k530 bas bo one go poprostu nie mają, są to słuchawki bardzo szczegółowe nie grające w głowie i raczej do słuchania prze relaksie ;) jak chcesz bas kup jakieś senki.

 

beresa nie miałem ale mam audinsta (przedtem prodigy cube) i moim zdaniem w swojej cenie nie ma rywali (łatwo dostępnych w Polsce!) ;) ale z tego co wiem na audiostereo koleś pisał że na dniach będzie wstawiał zero dac 09 na allegro który jest w podobnej cenie co audinst ;) więc proponuje się zainteresować bo jest do bardzo dobry chiniol

 

a wygląda to tak http://www.alibaba.com/product-gs/253477668/ZERO_DAC_24_192KHZ_DAC_Converter.html

Edytowane przez amnesia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Wybacz mi taki poślizg w odpowiedzi, ale temat mi uciekł :)

 

Sytuacja jest taka, że AKG ustąpiły miejsca sennkom HD380 Pro. Co do AKG to chodziło mi nie tylko o bas, ale o zrywność i dynamikę, bo te słuchawki po prostu zamulały. Z Sennkami jest znacznie lepiej pod tym względem ;). W ogóle planuję w przyszłości zmianę na Shure SHR840.

 

Kwestia DAC-a stanęła w miejscu. Zero też brałem pod uwagę, ale zamawianie zza granicy mi się nie widzi. Dlatego jak do tej pory jestem nastawiony na audinsta, ale zastanawiam się, czy nie poczekać z zakupem i nie szarpnąć się na Icona HDP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności