Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się przywitam:

 

Witam

 

A tu napisze czego od was oczekuje:

 

Kupiłem właśnie słuchawki ale same jakoś nie chcą zacząć grać pomimo moich wielu prób i starań. Już myślałem, że jest coś z nimi nie tak... ale na szczęście po 2 dniach walki z nimi zauważyłem, że zwisa z nich jakiś dziwny kabel z metalowym czymś na końcu, więc postanowiłem gdzieś go wetknąć, gniazdko elektryczne jednak okazało się słabym wyborem gdyż jedyne co usłyszałem po założeniu słuchawek to mój ciężko oddech, także problem okablowania zajął mi kolejne 2 dni dopóki nie przyszedł mój kolega i nie powiedział mi, że ten kabel trzeba wetknąć w EmPeCzwórkę. Dlatego tutaj prośba do was:

 

Doradźcie mi jaką EmPeCzwórkę wybrać: (ta część tekstu została napisana przez mojego kolegę, dlatego jest to tak dziwnie napisane... ten kolega w ogóle jest jakiś dziwny... raz mi powiedział, że mam bardzo ładne oczy i położył mi rękę na udzie... myślę, że jest żydem, oni tak podobno okazują szacunek drugiemu człowiekowi.)

 

- Słuchawki, które już zakupiłem to Sennheisery 228hd (układ zamknięty)

 

- Mp4 będzie używana głównie do odsłuchu utworów z gatunku: alternativ-rock, punk, pop

 

- Dla mnie liczy się głównie jakość dźwięku... później wygląd.... a odtwarzanie filmów, zdjęć to rzecz trzeciorzędna czyli praktycznie nieistotna.

 

- Przedział cenowy 200-350pln

 

 

 

 

Moje propozycje:

 

iPOD nano - Jabol wydaje się porządny i ładnie wygląda, ale podobno przy większych słuchawkach dźwięk jest zbyt cichy, oraz dużo kłopotów sprawia oprogramowanie iTUNES. Fajnie by było jakby ktoś mógł się do tego odnieść.

 

Creative ZEN X-fi 1/2 - mógłby się ktoś wypowiedzieć na jego temat ?

 

 

 

 

Wasze propozycje ?

 

// +2W | 2/10

 

5.4. Nie wolno:

a) Obrażać, wyzywać, poniżać, naśmiewać się z innych użytkowników.

b ) Wypowiadać się w sposób naruszający obowiązujące normy społeczne.

c) Wypowiadać się na tematy naruszające prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast silić się na śmieszność (wyszło żałośnie) przejrzyj dział, w którym założyłeś temat - nie ma sensu pisać po raz setny tego samego, a co drugi wątek jest o tym co kupić do 200-300 zł. Dowiesz się przy okazji, że ipoda lepiej sobie odpuścić, bo nie jest wart swojej ceny, a Creative to już w ogóle dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wyszło żałośnie)

 

Każdy powinien robić to co mu wychodzi najlepiej, gdyż każda praca nie gardzi.

 

 

 

 

 

 

przejrzyj dział, w którym założyłeś temat - nie ma sensu pisać po raz setny tego samego, a co drugi wątek jest o tym co kupić do 200-300 zł. Dowiesz się przy okazji, że ipoda lepiej sobie odpuścić, bo nie jest wart swojej ceny, a Creative to już w ogóle dno.

 

Ale nie każdy słucha takiej muzyki jak ja, nie każdy ma takie sennheisery jak ja, i nie każdy ma w tyłku filmiki i zdjęcia jak ja.

 

e: Po przeczytaniu mojego powyższego tekstu poczułem się wyjątkowy jak unikat w diablo 2 pan zniszczenia.

Edytowane przez KAPITANmocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wyszło żałośnie)

Każdy powinien robić to co mu wychodzi najlepiej, gdyż każda praca nie gardzi.

Jeśli chcesz używać związków frazeologicznych publicznie to się ich najpierw naucz, bo się ośmieszasz.

 

Ośmieszasz się również tym jak i co piszesz. Zgłaszam temat moderacji do usunięcia.

 

Powodzenia w szukaniu sobie "eMpECZwóRki"

 

[Edit]: Aha, i tak - g_betiuk ma rację - wyszło żałośnie

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Również witam drogi użytkowniku tego zacnego forum.

 

Jeśli chcesz używać związków frazeologicznych publicznie to się ich najpierw naucz, bo się ośmieszasz.

 

Ok, postaram się ośmieszać niepublicznie następnym razem :rolleyes:

 

 

 

Zgłaszam temat moderacji do usunięcia.

 

A ja zgłaszam twój post jako spam do mojego zaprzyjaźnionego moda :]

 

 

Drogich panów moderatorów proszę o wyrozumiałość i nie zamykanie tego tematu, gdyż w żaden sposób nie miałem zamiaru w jakikolwiek sposób łamać regulaminu tego zacnego forum.

 

// Nie ma modów zaprzyjaźnionych. Złamałeś regulamin, który tyczy się tak samo każdego. Nie sądze też żeby jakikolwiek moderator tutaj Cię znał, tak więc za dodatkowe pomawianie dostajesz kolejny punkt.

Temat zamykam. Na następny raz polecam zapoznanie się z regulaminem a także bardziej kulturalne i rzeczowe próby rozwiązywania wspólnie swoich problemów. Nie rozmawiasz z kolegami a z obcymi osobami.

 

// +1W | 3/10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności