Skocz do zawartości

Słuchawki nuaszne zamknięte,pół otwarte, a w ostateczności otwarte.


Judas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić porządne słuchawki do swojego playera bo te dołączone pchełki grają ale nic więcej. Najbardziej zależy mi na konstrukcjach zamkniętych i pół otwartych, otwrte to dla mnie ostateczność ale nie będę narzekal i kupię. Słucham głownie Glam Rocka, Rocka,Hard Rocka,Heavy Metal,Glam Metal, czyli Led Zeppelin,Iron Maiden,Slade,The Sweet,The Who, Black Sabbath,Motorhead, Metallica, Yes, Pink Floyd,Nazareth itp. Najważniejsze gdy coś polecicie jeśli możecie dopiszcie czy Fuze napędzi te słuchawy. O to modele które sam wybrałem.

Philips SHP 1900,Philips SBC HP400,Philips SHP5401 (Wiem konstrukcja otwarta ale wszyscy je polecają.)

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Edytowane przez Judas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po słuchawkach, które wymieniłeś domyślam się, że zakres cenowy to do 100zł. Interesują Cię tylko Philipsy ? A może coś innego jak np. Koss Porta Pro? Na allegro można je dostać właśnie do 100zł, tylko niestety nie wiem jak KPP mają się do tego playera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polecacie Koos Porta Pro a może macie jeszcze inne propozycję.Czy w tej cenie nie kupię dobrych słuchawkek nausznych zamkniętych lub pół otwartych.

 

Przeczytałem parę recenzji i z tego co tam piszą wynika że Koss Porta Pro w ogóle nie nadają się do metalu a więc co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półotwarte są AKG K403, 99zł na Allegro. Ale jak to gra to nie wie chyba nikt z tego forum... To chyba następcy K412p więc i podobnie brzmieć powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judas sorki za mój post, to miał być żart :P chodziło mi o to, że porty kompletnie nie pasują brzmieniem do Fuze :P będzie bardzo dużo basu, są otwarte i metal na tym będzie brzmiał tragicznie. zainteresuj sie ksc75, ale też są otwarte. Koss porta pro, pxy k518dj będą muliły na Fuze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumiak9 załapałem potem gdy przeczytałem recenzję coś mi nie grało bo pisali w niej że porta pro do metalu w ogóle się nie nadaje.Sam mogłem załapać ironię po twojej emotikonie. ksc75 cóż nie za bardzo odpowiada mi ich budowa. A co sądzisz sądzicie o Philips SHP5401 też otwarte ale podobno wygodne. Tylko właśnie czy nadadzą się do metalu. Mam nadzieje że ktoś znajdzie złoty środek na mój problem. Jeszcze jedno nie patrzcie że mają być zamknięte i półotwarte jeśli otwarte będą najlepsze to je kupię.AKG K403 bardzo fajne z wyglądu i też są pół otwarte kolejna zaleta tylko jak z dźwiękiem nadadzą się do metalu, i czy fuze mi je uciągnie móglbym i ktoś napisać jak sprawdzać czy fuze uciągnie dane słuchawki. Jedni piszą żebym patrzył ile słuchawki mają omów a inni żebym patrzył na skuteczność słuchawek SPL.

Edytowane przez Judas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności