Skocz do zawartości

Odtwarzacz + Słuchawki do 400zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !.

 

Dawno mnie nie bylo :) a jak juz wrocilem to musze od razu zalozyc nowy watek :)... Otoz chcialbym sie was poradzic jako, ze nie bylo mnie rok czasu i kompletnie nie wiem co sie dzieje teraz na rynku AUDIO. Ostatnio interesowalem sie jedynie sluchawkami do mojego iPhona jakis rok temu ha ( Phonaki 112, Apple In-Ear, NuForce Ne-7, CAL!, Sony EX82/85 ) stare czasy zostaly, tylko CAL! i iphone he. Teraz do rzeczy bracia.

Poszukuje mp3 + sluchawek ale zestaw ten głownie ma sluzyc na siłownie + snowboard ( stok ) + jazda na rowerze + oczywisice standardowe uzytkowanie ( czasami jakas podroz w busie lub w nudnych chwilach ). W 100% chce dokonalaowe - pchelki, zamkniete, otwarte ( nauszne ) od razu odrzucam. Czego bede sluchac ? Rock, Metal, Rap - lubie bas ( ale nie takie mozgo****nie umc umc umc ) i dzwiek perkusji !. Nie mam kompletnie pomyslu na sluchawki i odtwarzacz. Pojemnosc no oby byla jak najwieksza ale i 2GB nie pogardze jezeli bedzie dobra. Czekam na pomoz POZDRO !

Edytowane przez cziloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno z odtwarzaczy mogę polecić iRivera s10. ładny, głęboki bas, z chłodnymi dokami również świetna góra i średnica, zaskakująco dobre eq, obsługa... myślę, że na stoku uda Ci się bez zdejmowania rękawic, jeśli nie masz jakichś wyjątkowo dużych dłoni. poza tym, przywiązujesz go do smyczy i nie ma ryzyka, że się zgubi. :) minusy - nie odtwarza FLAC, czas działania po pełnym ładowaniu również bez rewelacji, 7-8 godzin to raczej maksimum.

Edytowane przez boryc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde fajna popierdółeczka ! Przeczytalem recenzje od KaszaWspraju i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Teraz tylko moze jakies doki do tego wybrac ? Co byscie polecili ? Cos sie zmienilo i co teraz wiedzie prym w sluchawkach do 100-150 zl ?

 

BTW: jest mozliwosc podpiecia go np. do ramienia ? Takim paskiem ? Czy tylko smycz ?

Edytowane przez cziloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xears TD100-II. Tu znajdziesz reckę starszej wersji TD100 Nowsza ponoć delikatnie ulepszona. Tu kupisz: http://xears.com/ pod alternatywną nazwą: Xears Turbo Devices II Titan. Niestety cena skoczyła i z shipem wyjdzie jakieś 170zł ale i tak warto.

 

Słucham tych doków z Cowonem E2 i jest całkiem fajnie. Jak miałbyś niecałą stówkę więcej to może niezły byłby Samsung P3 - na allegro chodzą po 300zł i sam się do niego przymierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zadne zakupy poza granicami naszego kraju nie wchodza w gre bo to w koncu zwykly odtwarzacz a nie jakies audiofilskie mechaniczne cudo. Ciekawy jestem tego iRivera naprawde. Ale dalej czekam na propozycje. Sluchawek + Odtwarzacz. Co do RE2 nie jestem do nich przekonany sluchalem ich na iPhonie i Nano i blado wypadly. Moze odtwarzacz kiepski ale ogolnie dla mnie byly do dupy. Musialbym ich posluchac na innym odtwarzaczu zeby zeminic zdanie bo w ciemno ich nie kupie.. Wiec czekam na dalsze propozycje YO !

 

EDIT: Jak sie zda polaczenie iRiver s10 + a-Jays three ? Bardzo zaintrygowaly mnie te sluchawki

Edytowane przez cziloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Berlina w 2 dni robocze przyszły ;) Jak mają być z Polski to Jays-three podobno są niezłe ale tylko z Comply co oznacza dosyć regularne dokładanie. Iriver S10 podobno szumi więc raczej brałbym słuchawki z niskim db spl czyli Xearsy odpadają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zadne zakupy poza granicami naszego kraju nie wchodza w gre bo to w koncu zwykly odtwarzacz a nie jakies audiofilskie mechaniczne cudo. Ciekawy jestem tego iRivera naprawde. Ale dalej czekam na propozycje. Sluchawek + Odtwarzacz. Co do RE2 nie jestem do nich przekonany sluchalem ich na iPhonie i Nano i blado wypadly. Moze odtwarzacz kiepski ale ogolnie dla mnie byly do dupy. Musialbym ich posluchac na innym odtwarzaczu zeby zeminic zdanie bo w ciemno ich nie kupie.. Wiec czekam na dalsze propozycje YO !

 

EDIT: Jak sie zda polaczenie iRiver s10 + a-Jays three ? Bardzo zaintrygowaly mnie te sluchawki

 

Ipody to zimne odtwarzacze, RE2 to zimne słuchawki, to nie miało prawa dobrze grać.

 

 

 

Edytowane przez Kierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał pisk, pisk i pisk. Żadne a-jays nie zgrywają się z s10- na dodatek bardzo przewodzą szum- trójki tym bardziej. Posiadam s10- i mam wszystkioe a-jays na testy- a także każdą moją recenzje znajdziesz z s10- zapraszam- http://azahiel.blogspot.com/

 

tam masz recenzje wszystkich słuchawek dokanałowych, które robiłem- każde podłączałem do s10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bracie. W takim razie odpada s10 + a-Jays. Ogolnie jestem sklonny ku samym sluchawka bo opinie sa na plus tych sluchawek. Jak ogolnie twoje wrazenia z ich uzytkowania ? I do jakiego playera bys je polecil ? Ofc. teraz to tylko moje widzimi sie bo jedyne co wiem o tych sluchawkach to opinie ... z internetu !. Ja sam nie mialem ich w uszach wie moge gdybac czy sa dorbe czy nie. Napewno wzialbym je w ciemnu z powodu desginu ( eh ).

 

EDIT: po przeczytaniu widze, ze player lubi szum - zarowno w RE-2, RE-0. Czy ten player naprawde jest taki dobry ? Czy lepiej ogladac sie za czyms innym ?

 

A jest jakis inny godny uwagi player w tym przedziale cenowym w ogole i takich rozmiarow ? Czy jednak pozostac przy s10 i szukac po prostu sluchawek. Pomozcie panowie bo naprawde tego potrzebuje ! :)

 

Panowie - A sansa clip+/fuze + a-Jays three ? :)

Edytowane przez cziloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności