Skocz do zawartości

Gdzie moje 4GB? problem z MP4 i pamięcią


Rekomendowane odpowiedzi

hej mam odtwarzacz mp4 2GB, niestety od pewnego czasu (bnie wiem jak to sie z stalo bo nie grzebalam w ustawieniach) odtwarza mi sie tylko 10sek. piosenki i dalej odtwarza druga, druga odtworzy znowu 10sek. i zaczyna odtwarzac trzecia:( dobiero gdy np. naciskam, caly czas jakies guziaczki podczas odtarzania piosenki (1 wcisniecie na 10 sek.) to piosenka normalnie jest odtwarzana. nie wiem co mam robic:( POMOCY!!

Sprawdź w opcjach odtwarzania czy nie masz przypadkiem zaznaczonej opcji "Intro mode" lub czegoś podobnego. A jeśli to nie na tym polega problem, to radzę oddać sprzęt na gwarancji i zażądać zwrotu kasy, następnie kupić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam problem z mp4...kupiłam mp4 i coś tam na górze pisze VAKOSS :P mp4 ma 2 gb pojemości ...lecz wgrałam 444mb ... i dalej nie moge :/ ...choć gdy sprawdzam ile mam jeszcze miejsca to niby mam 1,46 mb...Gdy prubuje wgrać cokolwiek pisze że "Nie można skopiować *** :Nie można utworzyć katalogu lub pliku ." ...Mój kuzyn coś mówił żę trzeba sformatowac dysk i zaznaczyć że niby ma być nie całe na gb pojemności (A słyszałam że może się stać tak że może sam się zrobić dysk wymienny H: i on może zabrać pamięc dyskowi wyniennemy G: .....co do formatowanie to ja kompletnie nie wiem jak to zrobić prosze o pomoc !!! z góry dziękuje ! :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z mp4 ... :angry: :angry: mam taki sam problem jak virussa tylko mam z firmy samsung playerka kupilem na allegro !player ma 2 gb pojemnosci ,lecz gdy wgrywam 4 piosenki wyskakuje mi "Nie można skopiować xxx :Nie można utworzyć katalogu lub pliku" (Kiedyś mogłem normalnie wgrywać nie całę na gb...) help !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z mp4 ... :angry: :angry: mam taki sam problem jak virussa tylko mam z firmy samsung playerka kupilem na allegro !player ma 2 gb pojemnosci ,lecz gdy wgrywam 4 piosenki wyskakuje mi "Nie można skopiować xxx :Nie można utworzyć katalogu lub pliku" (Kiedyś mogłem normalnie wgrywać nie całę na gb...) help !!!!

Może podzieliłeś dysk na dwie części ?Np. na H: możesz mieć te niecałe 2gb a na G: możesz mieć kilkanascie mb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podzieliłeś dysk na dwie części ?Np. na H: możesz mieć te niecałe 2gb a na G: możesz mieć kilkanascie mb...

NIC NIE DZIELIŁEM !!MAM TYLKO G: -.- i na nim niby te 2 gb ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłam mp4 na allegro ...oszuści na tym allegro

 

Jak by ludzie nie byli za przeproszeniem durni ,i nie kupowali empeczwórek, to nikt by tego nie sprzedawał...

Swoją drogą, jak mozna wierzyć że można dostać wszystko za prawie nic..??

 

Głupota dzisiejszych czasów mnie przeraża... <_< "Boże ty to widzisz i nie grzmisz..??!!??"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie. Bo pamięć zainstalowana w tym "MP4" nie ma 2GB tylko 512 MB, takie magiczne 2 GB można uzyskać po oszukaniu player przez błędny wpis w tablicy partycji (one chyba mają coś takiego nie? :P )

 

A czytał ktoś ten wątek od początku w ogóle?

-.-'' nie mam 512 mB bo jak narazie zajęte miejsce mam 740 mb... po usunięciu jakiegos pliku obrazku itp moge dalej wgrywac z 2 piosenki bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności