Skocz do zawartości

Słuchawki Budżet bliżej nieokreślony, ale raczej <250zł


turgon

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż moimi zasadniczymi słuchawkami są CAL! Grają ogólnie bardzo fajnie, ale czasem mam wrażenie, że górka jest troszkę taka mało przyjemna. Lubię w nich też bas, który chce słyszeć i na dodatek czytelnie i wyraźnie.

Niestety ich wadą jest praktyczny brak mobilności. Wiedziony tą pobudką zakupiłem sobie AKG K309 - gdyż takie tylko markowe słuchawki spotkałem w najbliższym MediaMarkcie po kablopadzie moich Skullcandy IConów, które dostałem z goglami. Niestety zaoferowały mi one brak basu i zerową izolację od otoczenia. Zatem teraz poszukuje czegoś, co wytrzyma moje spartańskie traktowanie kabli, jak i zaoferuje fajne brzmienie przy dobrej izolacji (i nie ma co ukrywać wyglądzie - optowałbym za jakimś białym modelem :) ). Co moglibyście mi koledzy polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane akg k450 będą według mnie najlepszym wyborem. Sam jestem z nich bardzo zadowolony, zostały mi doradzone na tym forum :D

 

Jak nie możesz kupić nowych, to poszukaj używanych. Widziałem ostatnio na forum k450 za 240 zł, sam też kupiłem używane słuchawki z gwarancją ważną jeszcze 18 m. na allegro za 240 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nadal izolacji nie będzie. Ja polecam Fischer Audio Eterna. Świetnie zgrywają się z chłodnymi grajkami (Apple), mają sporo basu i całkiem nieźle izolują - z pewnością lepiej niż każde nauszne choć nie tak dobrze jak niektóre IEM'y.

 

Poza tym słuchając ich ma się wrażenie obcowania z dużymi nausznikami, a nie z 9 mm neodymową membraną. Rozmiarami sceny stereo zjadają CAL! na śniadanko.

 

Apropos, jeżeli góra w CAL! Ci nie pasuje to zmień kabelek. W tych słuchawkach daje to bardzo dużo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności