Skocz do zawartości

Rockbox- problem z wykrycien urządzenia


teolbn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiem ostatnio na allegro sanse clip v1. Uzytkowalem ją jakiś miesiąc ale, ale zachciało mi się zainstalowac Rockboxa. Wszystko poszło w porządku i sansa smigał jak nalezy. Póżniej jednak chciałem tą wersję uaktualnić i ściągnąłem plik .rockobox. Skopiowałem go na odtwarzacz i od tej pory zaczęły się problemy. Mp3 wogóle nie reaguje, Włącza się tylko i pisze logo Rockbox na ekranie. Na kompie pisze, że usb nie wykrywa urządzenia, a jezeli juz wykryje to wchodzac w sanse po prostu nic tam nie ma. Folder jest pusty, a wchodząc we własciowści pokazuje się coś w stylu: wolne miejsce 0kb, zajęte miejsce 0kb) Nie wiem co mam robić , a gwarancje utraciłem, także do serwisu narazie nie chce sie wybierac. Licze na jakies propozycje/pomoc. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy lepiej robić przez RB Installera - łatwo i automatycznie. O ile dobrze pamiętam, firmware w Sansie uaktualniało się przez ichni updater (sansa updater) - ściągnij ze strony sandiska, zainstaluj i spróbuj przywrócić oryginalny soft, ew. rusz odtwarzacz na oryginalnym sofcie (znowu, o ile dobrze pamiętam - robiło się to przez przytrzymanie na starcie klawisza HOME), a jak się zgłosi OF, podłącz do komputera i usuń/zaktualizuj RB przez Installera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak: po przytrzymaniu lewego przycisku mogę normalnie włączyć sansę, lecz czasem zacina się ona. Jednak po podłączeniu do komputera dalej nie wykrywa urządzenia usb. Ale skoro włącza mi się mp3, to może bezpośrednio w niej można coś sporóbować pokombinować? Da się jakos bez komputera wyłączyć tego rockboxa lub ją sformatować, a jeśli tak to jak to zrobić ? Czekam na odpowiedź bo teraz sam nie chce nic mieszać , aby nie zepsuć tego jeszcze bardziej ;]

 

Nie moge zedytowac, a problem został już rozwiązany, Dzięki za rady i prosze o usunięcie/zakmnięcie tematu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności