Skocz do zawartości

Zamknięte, nauszne/okalące ucho do 300-400


Zirian

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Spróbuję raz jeszcze poruszyć temat (choć wiem, że temat iPoda Touch ostatnio często się przewija), jednakże ja zbliżam się do podjęcia decyzji z pośród mniej lub bardziej wyszukanych słuchawek.

 

Nie raz pojawiała się tu propozycja AKG 518DJ, ktore dzis mialem przyjemnosc posluchac w sklepie, juz troche wygrzane, z nieco poprawionym palakiem i wyjetymi gabkami. I fakt, przyjemnie sie to komponowalo z taczka (choc dalej przeraza ten poczatkowy dyskofort noszenia). Ale tez wyszukalem i posluchalem dzis innych jak Sennheiser HD 418 czy HD 238. Wszystko zamkniete (mimo, ze po KPP wole otwarte), ale faktycznie najczesciej slucham kiedy jestem w biurze, gdzies jade czy ide, wiec generalnei w ruchu.Czy z posrod tych wymienonych warto na ktores sie zdecydowac, lub sprawdzic inny model?

 

Dzieki z gory za kazda wskazowke! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz nie za duże uszy to moze srh440? Przy dużych, po godzinie będą niewygodne.

 

k518 nie są wokółuszne, opierają się na małżowinie.

 

 

Za dużych jak sądze nie mam. Takie akurat :P

k518 rzeczywiście nie są wokółuszne, jednakże w sklepie dało się spokojnie wytrzymać z nimi na uszach gdyż były już rozgrzane i nieco rozciągnięte.

 

srh440 - czy zgrają się dobrze z dość neutralnym, chłodnym Touchem? Nie mówię, że lubie mocny bas, ale też lubię go czasem poczuć w rocku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ich przez moment na meecie z Touchem i basu jak na moje oko było już w sam raz

Na ogół robiłem odsłuch z Moonlighta+LOD+Touch Igen i w tym zestawieniu bas się jeszcze bardziej poprawiał i muszę powiedzieć że momentami był nawet minimalnie zbyt duży.

 

by Pawlo

 

Wystarczyło zapytać szukajke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ich przez moment na meecie z Touchem i basu jak na moje oko było już w sam raz

Na ogół robiłem odsłuch z Moonlighta+LOD+Touch Igen i w tym zestawieniu bas się jeszcze bardziej poprawiał i muszę powiedzieć że momentami był nawet minimalnie zbyt duży.

 

by Pawlo

 

Wystarczyło zapytać szukajke.

 

 

A tak, to czytałem ;) Nie mam co prawda wzmaka i innych dodatków do Toucha. Jednakże oprócz tego przytoczonego stwierdzenia znalałem i takie, które opisywało, że owe słuchawki mogą nie pasować z Touchem. Spróbuje gdzieś znależć te słuchawki by posłuchać, choć pewnie nie będzie łatwo. Dzięki maciej76!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności