Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wczesniej (w wakacje) prosilem was o rade, jednak wszystko moglo sie zmenic a ja wtedy nie miaelm okazji kupic odtwarzacza (zbyt bardzo sie napalilem ;f)

 

 

Więc tak. Odtwarzać do +/-300zł (zalezy za ile sprzedam ipoda, poki co 450zl powiedzialem, do 400 jestem skory zejść dla kolesia z ceny, a do tego musze kupic sluchawki jakies lepsze).

 

Co jest ważne? Najlepiej jakby miał ekran by właśnie byla mozliwosc przegladania folderow itd (dlatego mimo tego, ze cowon e2 jest fajny, odpada). Conajmniej 4GB. Słucham rock/metal. Jak cos jeszcze potrzebne to piszcie :)

 

http://allegro.pl/wysmieniety-mp4-cowon-i7-2gb-silver-lub-red-i1216847897.html

Fajnie to wygląda, jednak 2GB jedyne, a ja zwykle nie wrzucam jednej piosenki tylko cały album lub dyskografię :|. W tym jak mi się zdaję nie ma żadnego slotu na kartę.

Edytowane przez vancrash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na początek kupisz i9, a potem dokupisz lepsze słuchawki lub ewentualnie naprawdę bież E2, bo nawigacja jest dziecinna ...

Możesz te spróbować Clipa+, czy Sanse+ lub coś fajniejszego od iRivera (E50 4GB jest lepszy od Sandisków, ale słabszy od COWONów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności