Skocz do zawartości

SoundMagic PL11


Fanatik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprzęt służy mi wiernie już 11 miesięcy, słucham praktycznie codzień po 2-3 godziny. Ostatnio doznałem lekkiego szoku, gdy po wyjęciu słuchawek z uszu, część jednej z nich została w środku. Wygląda na to, że się zwyczajnie odkleiło, widać nawet resztki kleju. Nie narażałem ich nigdy na ekstremalne warunki i dbałem dobrze. Został mi ostatni miesiąc gwarancji i pytanie brzmi, czy usterka zostanie uznana czy też może zostać potraktowana jako mechaniczna i odmówią naprawy? Wygląda to wszystko tak:

IMGP6581 (Medium).JPG

IMGP6583 (Medium).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mól kolega miał identyczną sytuację z pl21 tyle że słuchawki miały około 5 miesięcy. Zaniósł na gwarancje do mp3s i po 2 tygodniach sklejone słuchawki były z powrotem. Problem w tym że poza sklejeniem serwis uszkodził taką metalową siateczkę chroniącą membranę. Nie wiem jakim cudem ale wyglądało to tak jakby wziął długopis i wcisnął ją do środka. Podsumowując słuchawki z serwisu wróciły w gorszym stanie niż do niego pojechały. Co ciekawe po 2 dniach rozleciała się w identyczny sposób druga słuchawka.... Kolega skleił ją sam super glue, co ciekawe udało mu się nie uszkodzić tej siateczki więc chyba mógłby spokojnie zostać serwisantem soundmagica. Zwyczajna chińszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale nie jest to produkt z wyzszesj polki...Jaka cena takie słuchawki a uważam ,ze za ta cenę są ok. Z ep630 nie było lepiej...ba mi się Triple.Fi rozkleily...

A do serwisu nigdy nie zaszkodzi zaniesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

jeżeli kupowane w mp3store to serwis jest tylko jeden

 

teraz zasada jest taka ze przyjmujemy je bez pudełka tipsów itd, z kopią paragonu zazwyczaj naprawa kończy się to wymianą na nowe. W przypadku twoich słuchawek nie daje pewności, że też tak będzie, bo uszkodzenie teoretycznie wygląda na mechaniczne chociaż wcale takim nie musi być. Warto jednak spróbować. U mnie trafiły się kiedyś rozklejone pl12 i wróciły nówki sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt zakupiłem na allegro od usera "SoundMAGIC", firma ma siedzibę w Legnicy i tam też wysyłałem słuchawki. Gdzie mają serwis, tego to już nie wiem.

 

Po 2 tygodniach PL11 dziś wróciły, sklejone, ale są kolejne problemy. Przy naprawie wgnietli mi tą srebrną siateczkę znajdującą się tuż za gumkami i jest ona o 2-3 mm niżej od tej drugiej. Do tego dźwięk z wgnieconej słuchawki idzie głośniej o jakieś 10-15 %, przez co mam wrażenie, że wokal płynie tylko z jednej strony. Myślałem, że mi się wydaje, ale znajomi potwierdzili to po paru sekundach odsłuchu. Gwarancję przedłużono mi tylko o 9 dni a słuchawki tak chu... zapakowano, że wypadły z pudełka w trakcie transportu, może i nawet wcześniej. Wątpię, czy teraz da się to w ogóle naprawić...

Edytowane przez Fanatik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności