Skocz do zawartości

dokanałowe | do 100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić dobre i niedrogie słuchawki dokanałowe, mogę dać maksymalnie 100 zł

 

Wcześniej przez parę miesięcy używałem Creative Zen Aurvana. Jak dla mnie były super, wyraźny wokal, świetny środek. Ale czasem brakowało mi troszkę więcej dołu.

Także szukam czegoś podobnego jakością, tyle że z odrobiną więcej basów, ale nie chcę żeby się wylewały na resztę pasma.

Będę ich używał na laptopie z kartą Realtek HDI, bo odtwarzacz mi pada i dopiero za jakiś czas jakiegoś kupię. Słucham głównie rocka.

 

EP630 odpada.

PL21 i NE6 z tego co piszą ma dużo basu.

 

Możecie polecić coś dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NuForce do 100zł nowych nie kupisz, a i używane to nieczęsty widok raczej. PL21 to chyba dobry wybór i moim zdaniem wcale dużo basu nie mają. Ewentualnie MEElectronics M9 za 99zł są... ale nie mam o nich bladego pojęcia jak to gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL12 są bardzo dobre do hard-rocka i metalu(przynajmniej w zakresie do groove włącznie ;]), z lżejszym rockiem też sobie dadzą radę. PL21 powinny być b.dobre, nadmiar dołu można zniwelować equalizerem, ważniejsza jest dynamika i przejrzystość brzmienia (żeby nie było grania samym dolnym środkiem)

 

PL12 są bardzo dobre do hard-rocka i metalu(przynajmniej w zakresie do groove włącznie ;]), z lżejszym rockiem też sobie dadzą radę. PL21 powinny być b.dobre, nadmiar dołu można zniwelować equalizerem, ważniejsza jest dynamika i przejrzystość brzmienia (żeby nie było grania samym dolnym środkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności