Skocz do zawartości

Dokanałówki | do 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad wyborem słuchawek w cenie do 100zł. Moje typy to Philips SHE 9700 lub SHE 9550. Poprzednio miałem Senki CX 400 i Philipsy SHE 9500 lecz sie popsuły. Mogą być również inne słuchawki, tylko aby były zrównoważone, nie zbyt basowe i współgrały z moim odtwarzaczem

 

Z góry dziękuje za pomoc smile.gif

 

 

@EDIT

 

Może inaczej, jakie słuchawki polecacie do Samsunga Z5 i co sądzicie o tych philips'ach, które lepiej zagrają i czy opłaca się któryś model kupić.

Edytowane przez ploplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL12 lepiej brzmią pod naszym arcydziełem niż she9550 - szkoda dokładać. Tylko do soundmagiców jak coś załatw jakiś przedłużacz - okropnie krótki kabel. A słuchawki bardzo dynamiczne, bardzo dobrze tłumią, świetnie nadają się do metalu (Chaos A.D. Sepultury na nich z Z5 słuchałem i było fajnie ;D) i hardrocka - w lżejszym też dadzą radę, ale mogą mieć za duży attack, podbijesz środek w EQ i będzie przymulało odpowiednio ;)

 

@edit

aczkolwiek philipsy też grały nieźle... Może w lekkim rocku zagadałyby lepiej, nie są tak agresywne jak plki i jakoś nie do końca dobrze brzmią pod z5, na iRiverze kumpla było lepiej niż na plkach. Soundmagice po prostu się bardzo dobrze zgrywają z dżipem.

Edytowane przez erioth587
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstępnie pewnie kupie SM PL 12. Lecz zastanawiam się jeszcze nad ( po przewertowaniu kilka razy forum) Meelectronics M6, M9 i nie wiem czy nie dołożyć do Philipsów she 9800. Czy w ogóle sie opłaca dokładac do philips'ów na takim odtwarzaczu.

Proszę o naprowadzenie biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej je osłuchaj, odtwarzacz masz dobry. O meelectronics i she 9800 nic ci nie powiem, no jako użytkownik nausznych philipsów powiem, że barwa się nie najgorzej zgrywa z jepem, te she 9550 średnio pasowały - może jakbym się equalizerem bardziej pobawił. Philipsy powinieneś w MM znaleźć, tylko nie wiem czy doki dadzą ci osłuchać. Kasa nie jest masakryczna - różnica między PL12 a she 9800 też masakryczna nie będzie - mam wrażenie, że PLki lepiej śmigają w ciężkiej muzyce, philipsy przy mainstreamowym rocku sprawdzą się może trochę lepiej.

Edytowane przez erioth587
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podobna jakość tych słuchawek spowoduje jedynie subiektywną ocenę brzmienia, ale jak nie masz jak... Miałeś philipsy - jeżeli chcesz agresywniejszego brzmienia na YP weź PLki, jeśli nie to zostań przy philipsach. Jakiej muzyki tak w ogóle słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności