Skocz do zawartości

Sluchawki dokanalowe do 50zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na poczatku chcialem kupic creativy ep630 lub 830 z allegro... ale niestety cena idzie w parze z jakoscia wiec w podroby nie chce sie pakowac

trafilem wtedy na SM pl10 zaq 30zl. Cena wrecz idealna z tym ze nie wiem jak z jakoscia, googlujac i szukajac na forum widze, ze doradzacie dolozyc do sm pl11 (65zl) ale czy w moim przypadku oplaca sie wydawac prawie 2x wiecej?

Grac maja razem z Nokia N79, caly czas sluchalem na standardowych nokiowych w domu czasami na creativach hs 800. Wymagan wiec duzych nie mam, chce zeby bas byl mocniejszy a co ogolnej jakosci dzwieku... to chyba wszystkie sluchawki beda lepsze od tych nokiowych.

 

co byscie mi poradzili?

Edytowane przez Ari93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1168824822_philips_sluchawki_douszne_she9700_hit_cena.html

 

Tylko nie wiem jak z oryginalnością. Sam na nie poluję i napisałem posta w odpowiednim temacie gdzie pomagają zweryfikować oryginalność. Jeśli są oryginalne, to warto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli to ze wolal bym mniej wydac, a co sadzisz o MME M2? Bo zostalem do nich przekonany i chyba je kupie. Jak juz wspomniales lepiej kupic raz a dobrze. te M2 ponoc maja slabsze basy... co o tym sadzisz?

chodzi o ta aukcje: KLIK

Edytowane przez Ari93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności