Skocz do zawartości

Włamanie [?]


marshell

Rekomendowane odpowiedzi

Eddy_BAck0o

 

Break Y0ur Machine

 

sh0otz g0ez t0

 

nEt_dEvil ; Red Devils Crew ; BiyoSecurity ; BuTHuS

 

; Triad ; OutLaW ; iskorpitx ; TheHacker ; LoverBoy

 

And All Who's i Foggot

 

i0x3[at]hotmail.com

 

 

:blink:

 

Banda hax0r0w ? Nie wiem co chcieli udowodnic ;] grunt ze baza danych nie poszla sie j****ć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IBP powiadomione. Home tez. Ale za duzo raczej nie zdziałamy...

 

Ogolnie gdyby koles chciał cos roz****c to miał pelne pole manerwu. No.. slicznie.... 2 lata na 1.3 i nic, 2 miechy bna 2.1 i mamy efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy najlepszy czy najgorszy haker. dla mnie bez roznicy. w sumie to bylo ostrzezenie. nie wiem na ile miał pole manerwu. ale raczej mogl duzo.

 

jest to bankowo bug z forum, bo jak by mogl ruszył by sam sklep. Zoabcyzmy co iBP na to. ogolnie sama baza nie ucierpiała, zadne wasze dane tez. Nie bylo tez zadnego zgrywania bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norton Ghosta zapuścić trza na serwerze bo nam jeszcze baze wykasjuą i cały dorobek w imie mohameda przepadnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze zeby to bylo ostrzeznie :) Dzialali grupa, wiec nie mogl byc to jeden prosty bug forum. Prawdodpodbnie lamali haslo na server(?) metoda bruteforce na paru komputerach.

 

P.S. Wydaje mi sie ze nie zasluzylismy sobie na kasacje bazy danych ;]

P.S2. http://bob3d.n-o-e.dk/download.php > ich eddy nie lubil ;]

P.S.3 Dzialali w porozumieniu z net_devilem ktory (IMO) jest polakiem . Wiecej o nim tutaj: http://www.deathsocks.com/jihad.htm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz 115 osob obejrzalo tego posta przez 1 godz

 

w koncu kazdy martwi sie o nasz maly wirtualny forumowy swiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marshell, jak by wlezli na serwer to jestem wiecej niz pewien ze owya informacja wisiała by na mp3store.pl a nie na forum.

 

po drugie, sprawdzenie logów to bylo pierwsze co zrobiłem z konsultanami home.pl wiec na serwer to oni sie nie dostali. musieli wlesc inaczej i stad moje podejzenia o bug w IBP.

 

ps. "Dzialali w porozumieniu z net_devilem ktory (IMO) jest polakiem" a skad Ty to wszystko wiesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie. Wczoraj z rana padł Onet a wieczorem chcieli nam zabic forum. Nie widzialem tego, bo na kompie nie bylo mnie od 21.

Ale po 9 rano widniał taki komunikat.

forumoff7fz.th.jpg

 

a ja nie wiedzialem o co chodzi. Teraz juz wiem. Komus sie nudzilo, komus cos przeszkadzalo. Zamast wziac sie za jakies rzadowe strony, to psują niewinne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikat ja zalorzyłem. nie oni. oni zostawili swoje info: http://forum.mp3store.pl/index_off.php

 

cooz jest 2:0, mamy wgrane upodaty z IBP, zoabcyzmy czy bedzie 3:0... koles jest jak by nie patrzec wporzadku, baza dalej nie ruszona itp. Zobaczymy co zmenia te poprawki IBP...

 

 

ps. zablokowałem chwilowo mozliwosc rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamast wziac sie za jakies rzadowe strony, to psują niewinne forum.

 

otoz to, tak by bylo najlepiej. ale nie ma sie co dziwic, ze tak nie robia.

 

zlodziej zlodzieja nie ruszy. to jedna banda kryminalistow, przy czym hakerow to jeszcze ogolnie rozumiem, bo kradna aby cos udowodnic i pokazac. a rzad kradnie po to aby jeszcze wiecej i jeszcze wiecej sie nachapac, w trosce o dobro narodu, przeciez za podatki siegajace ponad 50% PKB wybuduja nam chodnik.

 

a co do hakerow - tutaj to oni nie maja czego szukac. ale pewnie te ostatnie hasla w trosce o prawa autorskie musialy ich wkurzyc. lepiej nie pisac takich rzeczy, bo to wnerwia i prowokuje wlasnie takich hakerow, ktorzy nie za bardzo lubia jak lizemy te jankeskie dupy. nie kazdy lubi riaa, mpaa i im pochodne.

i moze chcieli to nam przekazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sobie też dzisiaj wchodzę na forum i łup :) Dobrze że baza danych cała, bo sporo tutaj porządnych i rzetelnych informacji.

 

Swoją drogą czy ci hakerzy zawsze muszą pisać tak dziwnie, skrótami i stosować duże/małe litery naprzemian ? No przecież to denerwujące jest :| Grr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczerze goscie wygladaja na nieprzecietnych debili, jednak dali Wam admini wazna informacje - ktoredy weszli. Watpie zeby mieli dostep do bazy danych(bardzo watpie), dlatego zapewne nic nie zrobili.

Chodzi mi o to, ze nie ma sensu sie zastanawiac po co sie wlamali, tylko jak to zabezpieczyc, bo zapewne za jakis czas wroca i beda chcieli zobaczyc, czy cos zostalo zrobione. Jezeli nie, to zapewne powtorza 'hack'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak mogli podminiac pliki itp na FTPie to i do bazy mieli dostep (namiary na baze sa w plikach).

 

- nikt nie ma pojecia jak weszli. wiadmo tylko ze nie wyszli poza obreb forum. zoabczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko interesuje, czemu jacys hakerzy sie interesuja naszym skromnym forum? Nie jestesmy Microsoftem, FBI, CIA, Kongresem USA czy innym wyzwaniem. Zwykle forum dla uzytkownikow MP3. I to jeszcze musieli nas hackowac cala banda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności