Skocz do zawartości

Praca H320 (głośność, Startowanie)


langis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak głośny jest ten player?

Czy słychać pracę układów wewnętrznych (dysku) itp?

Czy nagranie wykonane za pomoca wbudowanego mikrofonu posiada w sobie szumy pochodzące od samego urządzenia? JAkie macie z tym doświadczenia, czy może lepiej prowadzić recording za pomocą zewnętrzego mikrofonu?

 

Jak długo uruchamia się urządzenia w zależności od stopnia zajętości dysku?

 

Pozdrawiam

Langis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam odtwarzacz nie jest aż tak głośny, ale faktycznie pewne szumy podczas nagrywania z wbudowanego mikrofonu są (odtwarzacz zapisuje dźwięk w pamięci RAM, ale co jakiś czas musi zawartość tej pamięci zapisać na dysk... i wtedy dysk słychać)

 

zawsze lepiej jest nagrywać przez zewnętrzny mikrofon :) ok zależy co - bo krótki wywiad czy notatkę albo wykład się da, ale koncertu lepiej nie nagrywać wewnętrznym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w momencie ladowania sie oprogramowania po wlaczeniu slychac jakies chrupniecia dysku. Ale to normalne. W czasie odtwarzania jest cichy, choc czasem slychac jak przy zmianie utworu chrupnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytałem na forum, że H320 jest cichszy niż H120. A czy może ktoś porównać jego głośność z odtwarzaczami CD (z tym mam złe doświadczenia)? Lubię słuchać w nocy i zastanawiam sie czy będzie słyszalny (np. przy przechodzeniu między utworami) jak go przykryję kołderką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię słuchać w nocy i zastanawiam sie czy będzie słyszalny (np. przy przechodzeniu między utworami) jak go przykryję kołderką :)

Nie obiecuj sobie za duzo. Odtwarzacz MP3 to nie wibrator :lol::P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum, że H320 jest cichszy niż H120. A czy może ktoś porównać jego głośność z odtwarzaczami CD (z tym mam złe doświadczenia)? Lubię słuchać w nocy i zastanawiam sie czy będzie słyszalny (np. przy przechodzeniu między utworami) jak go przykryję kołderką :)

 

Jestesm posiadaczem iMP-350 i mialem przez nieco ponad tydzien H320.

Tego drugiego nie bedziesz wcale slyszal. Ten pierwszy jak zapewne wiesz wydaje z siebie dosc glosne dzwieki :)

W H320 pojawiają sie chrupniecia, ale są na tyle ciche ze praktycznie ich nie slychac. Nawet kolderka nie musisz go przykrywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A jakby tak porównać głośność pracy H320 z H10... Czytałem jakieś drobne narzekania na H10 (że słychać go przy rozpędzaniu dysku podczas startu utworu) na forum MisticRiver. Dysk 20 GB z H10 jest ten sam co w H320 lub H120?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inrobert - czy ja cię już czasem nie prosiłem, żebyś nie pisał przez cały czas pogrubieniem? naprawdę nie jesteśmy ślepi - widzimy co do nas piszesz... -_-'

 

wytłuszczenie tekstu ma za zadanie zaakcentować jakąś jego część (akapit, zdanie, słowo), ale nie całą wypowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności