Skocz do zawartości

Dwa Nowe Playery Mpio - Premierowe?


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Staram sie jak moge aby to forum było super aktualne. I ogolnie na tak wysokim poziomie jak już jest.

 

A co za tym idzie musza tu być jakies hot newsiki ;) Nie wiem na ile te fotki beda hot, a na ile ja przegapiłem cos w sieci...

 

Zastanwiałem sie czy to dac* czy nie... moze sie okazac ze w przypadku PMP dajemy te fotki jako pierwsi**. Tak czy inaczej ponizej siakis nowy flash i prawdopodobnie pierwszy PMP mpio. Jak kto ma juz o tym jakie szersze info i nie jest to taka nowosc, to dajcie znac ;)

 

A musze przyznac ze MPIO obseruje od pewnego czasu i jestem pelen uznania dla nowych playerow (HD400 i FL400)

 

809a.jpg 810a.jpg

 

 

* zdobyłem je ekhm... hehehe ;)

** poki co z Polski do sieci przeciekly fotki F1... TO MY ;>

804a.jpg

806a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, flashe poprawione. Juz działaja ponizej.

 

Co do mozliwosci, mpio daje rade. wszystkie nowe playerki maja juz obsluge OGG w zasadzie w ostatnim czasie jak dla mnie totalne nie udany byl tylko FY600, a pzoatym dobrze jest.

 

 

804a.jpg 806a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o PMP mozna powiedzieć tyle: wyjscie słuchawkowe, Audio/Video Out, zasilanie 5V, wbudownay głosnik, niezawielki LCD.

 

o Flashach: wyswietlacz OLED, 3 guziki nawigacjyne (menu, rec, play/pausa), holed, jog nawigacyjny, wejscie liniowe, dostepny w kilku kolorwach panelu przedniego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../ jak dla mnie totalne nie udany byl tylko FY600 /.../

 

a co mu dolegalo? , ze specyfikacji nic takiego nie wynika - niby ma wszystko na miejscu.

 

nowe pmp - z wygladu prezentuje sie dosc przyjemnie.

 

flash natomiast skojarzyl mi sie z allegrowa chinszczyzna - moze to przez uklad elementow na wyswietlaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet fajne, Osobiście wole flashe niż hdd, i właśnie flash mi się bardziej podoba, chyba już czas zmenić mojego FY 200 512mb na coś nowego, tym odtwarzaczem prawdopodobnie będzie ten mpio z flashem, może ktoś wie kiedy one będą w sprzedaży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

We flashu przeraża tylko czas ok 8 godzin odtwarzania z AAA, (tak przy okazji to nie wiem czemu często na stronach różnych sklepów internetowych i w opisach zdarza się czesto opis, że czas odtwarzania muzyki wynosi do 43 h).

A oto opis użytkownika z jednego ze sklepów internetowych na temat wrażeń o Mpio FE 100 z 9 czerwca 2006 roku:

"mam go od 2 dni, jest ok, ale słuchać polecam tylko z dobrymi słuchawkami w zakresie głośności 5-30 (w skali od 0-40), poniżej 5 słychać cichutkie piski, do bani. Wyświetlacz dwukolorowy, menu intuicyjne. Dyktafon ok, radio - raczej cienko ściąga stacje...szumi, ma problem z wyszukanie nawet Radia Maryja, Generalnie najkorzystniejszy zakup mplejerka 512MB za tę cenę"

Sam się zastanawiam nad zakupem tego playerka, może jakiś inny użytkownik się jeszcze odezwie jak się sprawują te flashe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności