Skocz do zawartości

H10 20 Gb


zerUeru

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić h10 za okazyjną cenę, ale:

 

1. Jest to wersja amerykańska, MTP ver. - czy wiadomo cokolwiek o możliwości zmiany na UMS? np. japoński firmware...?

 

2. Czy wersja US ma limitowaną moc wyjściową? Oraz czy można go używać bez WMP 10?

 

3. Co sądzicie o tym playerze :)

 

ED. sorry za literówki w temacie- chemia nie jest moim żywiołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. 1) nigdy nie było, nie ma i na 99,9% nie będzie firmware'u UMS dla wersji 20GB... inna sprawa że "UMS trick" działa ;] ale trzeba go stosować za każdym razem kiedy chcesz żeby odtwarzacz był widziany w systemie jako dysk...

 

ad. 2) nie, nie ma "limitowanej głośności"... nie, poza "trikiem UMS" nie da się go bez WMP10 używać...

 

ad. 3) gra i jest pojemny... warto mieć ładnie otagowaną kolekcję muzyki i przyzwyczaić się do przeglądarki tagów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy bateria co? O_o

 

H10 20GB ma po prostu wbudowany akumulatorek... albo musisz kogoś spytać ile trzyma, albo znaleźć oficjalne informacje i odjąć 10% od tego co tam pisze ;]

 

UMS trik: resetujesz odtwarzacz, załączasz trzymając "o" (przycisk kółeczko) i podłączasz do kompa... albo najpierw podłączasz a potem załączasz, przy pierwszym podłączeniu sprawdzisz jaka jest kolejność ;]

 

poszukiwania możesz zacząć chociażby tu: http://www.misticriver.net/showthread.php?t=35123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancji w polsce nie ma...

 

w sumie czemu nie? sam oceń - za tą cenę możesz mieć max nowe 1GB flash, albo coś używanego jak trafisz...

 

H10 jest niezły, tylko musisz mieć ładnie opisaną kolekcję muzyki i przyzwyczaić się (na dłuższą metę to bardzo wygodne) do przeglądarki tagów... i pamiętać że odtwarzacz służy do słuchania muzyki a nie do robienia za dysk twardy (taki to można na USB od 300zło 80GB kupić) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że kolo tylko mi nadzieje zrobił.... :[ Sprzedał komu innemu za 650:[[[

 

Ale kupiłem Samsunga t8 1GB (ten z DivX itede) za 490 pln.... kocham Allegro:) Sprzedam go za 800 i kupie se jakiegoś mega-mega HDD... No chyba że Samsung mi się przypodoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności