Skocz do zawartości

"Umuzycznienie" pokoju


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

umeblowuje sobie pokoik i chciałbym go trochę "umuzycznic". Szukam czegoś, co zagrałoby przyzwoicie w niewielkim pomieszczeniu (16m^2) - niewielkim kosztem.

Mogę od razu powiedzieć, że nie znam się na tym, dlatego też kieruję do was prośbęo pomoc w wyborze opytymalnego zestawu dla laika. Chciałbym aby "sprzęt" mógł posłuzyc mi do odsłuchu muzyki z laptopa/ipoda/jakiegos innego odtwarzacza(cd,wieża,etc (liczę na was) ). Miło byłoby gdybym mógł podpiąc jakos do "niego" gitarke + piecyk (chyba trzebaby wzmacniacz do tego, żeby to wszystko połączyc?). Jak już wcześniej napisałem jestem w tym zielony, więc nie jestem nawet pewny czy istnieje taka możliwośc. Z muzyki słucham prawie wszystkiego (tak uniwersalnie, co wpadnie w ucho). Wiem że kwota którą dysponuje nie jest powalająca, ale pokuj muszę jeszcze pomalowac, umeblowac, ect... Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności