Skocz do zawartości

Nauszne do 400 (+-100 PLN)


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to jakos nie przeszkadza, jak mam ochote na uderzenie to zakladam hd380. A phonaki to rzeczywiscie klasa, wokal to cos pieknego! No i wygoda- dzis sluchalem ich 8 godzin w autobusie i jak bym nic nie mial. Kup nuforce i juz. A jak graja takie westone um3x?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co planujesz zakupic? Czy sa jakies sluchawki grajace takim srodkiem i gora ale z mocnym basem?

 

No właśnie nie wiem :( Cały czas mam w głowie dylematy. Wczoraj znowu słuchałem Audeo na repertuarze, w którym się spisują. Nie mogę się ich pozbyć! One niekiedy potrafią zagrać tak pięknie, że plułbym sobie w brodę, że je sprzedałem.

 

Chyba po prostu rozejrzę się za jakimiś tańszymi funowymi dynamikami na rower (DnB, dubstep), a Audeo zostaną do autobusu (trip-hop, reggae).

 

Bardzo prawdopodobne, że pokuszę się o K370 ale ten ich kabel...

 

Na rower to w sam raz Ne-6 choć lepiej nie jeździć z zatkanymi uszami.

 

Pytałem Cię co kupić jakiś czas temu - miałem AKG i mam Phonaki i dalej nie wiem co lepsze.

Audeo świetnie się sprawują w spokojnej muzyce. Również w lekkim rocku czy muzyce akustycznej grają pięknie. Niestety jak chce się posłuchać czegoś mniej "grzecznego" to wyraźnie brakuje im "pary". Nie maja z czego zaatakować. Potrafią zagrać pięknie a za chwilę bardzo przeciętnie. AKG może nie potrafią tak zachwycić niektórymi kawałkami ale również nie przypominam sobie żebym przerzucał kawałki bo brzmią źle a tak to czasem wyglada na Phonakach. Chyba dokupię również K 370...

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności