Skocz do zawartości

E150 - nie reaguje na nic


pschemmo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od 5 miesięcy iRivera E150. Parę dni temu pojawił się problem (nie wiadomo skąd) polegający na tym, że zaczął się przycinać na etapie włączania pliku mp3 (nie wcześniej). Cała droga do folderu z mp3 szła bez przeszkód, ale kiedy uruchamiałem piosenkę zajmowało mu 0,5 minuty (z czasem nawet dłuzej) niż się włączyła. Podobnie było z przeskakiwaniem do następnej piosenki. Towarzyszyło temu podobne problemy z wyświetlaczem - też zatrzymywał się przez 0,5 na danej piosence nim "zorientował się" że powinien grać kolejną.

Problem nie zniknął mimo sformatowania iRivera

Postanowiłem więc zaktualizować firmware. Okazało się że mam aktualny, ale mimo to 'Firmware Updater" (oficjalny) dysponował opcją reinstaluj. Mimo iż okazało się że mam firmware wersja 1.07, a updater (powtarzam - oficjalny, zainstalowany z płytki dołączonej do zestawu z iRiverem) zaproponował reinstalację wersji 1.04, zaakceptowałem, licząc że pomoże.

Po ściągnięciu i zainstalowaniu, zgodnie z wyświetloną instrukcją odłączyłem iRivera od kompa, ten dokonczył instalacji i wyłączył się.

Od tej pory:

- odtwarzacz nie reaguje na przycisk włączania

- nie reaguje na resetowanie

- komputer nie rozpoznaje urządzenia (mimo iż do tej pory to czynił), twierdząc iż nie posiada sterowników (nie znajduje ich, podobnie jak ja w Internecie) - Vista

 

Nie powinna to być wyczerpana bateria (miała jeszcze energię jak była podłączona do komputera, ponadto była podłączona w trybie "Zasilanie i dane"). Nie doszło do żadnego upadku ani uszkodzenia mechanicznego z innych przyczyn. Po prostu padł. Jakaś pomoc byłaby niezwykle mile widziana?

Czy w razie oddania na gwarancję mogę mieć problemy z przekonaniem serwisantów, że to nie moja wina? Nim jednak oddam, liczę na pomoc tą drogą

Edytowane przez pschemmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności