Skocz do zawartości

karta do HD 380 Pro


gam01

Rekomendowane odpowiedzi

No już kiedyś to ogądałem, te kalafiory od Bursona robią wrażenie hehe ;) tylko trzeba mieć sporo miejsca w komputerze...

 

Co do tych opampów to zastosować je w kombinacji : OPA2134 i 2xOPA2604 ?

 

jeszcze lepiej sprawdzi się kombinacja

 

2 x OPA 2604 & AD8599 lub Ad8022

 

tu można kupić:

 

http://allegro.pl/ad8022-ad8397-ad8066-ad8599-soic-8-i1422965670.html

 

i zlecić komuś polutowanie na takiej podstawce:

http://allegro.pl/adapter-tsop8-dip8-i1426941372.html

 

Warto!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie korzystam z tych 380 Pro do zintegrowanej Realteka i dźwięk na pewno lepszy niż od tego ze "słuchawek" creative hs-400 które wcześniej posiadałem. Nie będę mówił o średnicach, wysokich itd bo jestem laikiem. Powiem tyle że na pewno uderzył mnie mocniejszy i dużo głębszy bass poza tym totalne wygłuszenie i głębia dźwięku oczywiście wszystko w porównaniu z wcześniejszymi słuchawkami. Mam taki problem, ale chyba to jest wina karty dźwiękowej zintegrowanej, że jeśli komputer nie wysyła żadnego sygnału dźwiękowego to słychać szumy i dziwne buczenie, które lekko się zmienia w zależności co robię w systemie. Ciekaw jestem czy to zniknie kiedy zainstaluje Audiotraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz braku tych szumów, na początku nie czułem różnicy, ale to wina beznadziejnych słuchawek, po paru dniach miałem wrażenie że dźwięk jest bardziej krystaliczny, taki analityczny, lepszy bas, twardszy, ale trzeba wziąć pod uwagę że mam standardowe opampy i słabe słuchawki (co się wkrótce zmieni).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi przyszło pismo ze celni mają moją paczkę, wypisane skąd, numer , waga , nadawca i zawartość

"1część zapasowa(elektronika+ kable+ 1"cm"(bodajże, nie odczytałem się) z metalu).

Płytka z instr:"Audio Trak"

Należy dokładnie określić "wolnej tosam"(strasznie napisane, tak odczytałem ale nie wiem co autor miał na myśli ^^)"

Co robić, jak się tłumaczyć, ile mnie to będzie kosztowało, to już pewne ze zostanę obciążony kosztami?

A tak na marginesie to oni to otwierali ze wiedzą co jest w środku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Co robić, jak się tłumaczyć, ile mnie to będzie kosztowało, to już pewne ze zostanę obciążony kosztami

 

Nie wiem co dokładnie napisali, ale prawdopodobnie musisz do nich wysłać dokument potwierdzający zakup tego przedmiotu. Potwierdzenie płatności z PayPal'a lub Ebay'a

Jest jeszcze szansa że nie zapłacisz vatu, a jeżeli Cie obciążą to będzie to kwota ok. 70 zł

 

>>> A tak na marginesie to oni to otwierali ze wiedzą co jest w środku ?

 

Nie musieli otwierać, wszystko jest na fakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Kupilem ostatnio HD380pro. Graja z Touch 4g i x-fi gamer choc tego drugiego chcialbym wymienic na cos lepszego gdyz sluchawki wala srednica po uszach chociaz mialo byc w miare plasko to ta dzwiekowka uwypukla srednice ze ta kosi po uszach gdy sie troche zwiekszy glosnosc (oczywiscie wszystkie wodotryski na karcie wylaczone, eq=off). Ktos wspominal w tym temacie o studyjnych kartach, ze maja sie dobrze zgrywac z tymi sluchawkami co by mi pasowalo gdyz pruboje swoich sil w fl studio i ableton live i taka karta miala by tu sens. Choc to nie obowiazek. Moze byc wewnetrzna, zewnetrzna, studio grade albo cos z wymiennymi opampami byle by bylo z aktualnych konstrukcji o bylo dostepne w sklepach. Jestem otwarty na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności