Skocz do zawartości

Noszenie T30


Sphinx

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nabyłem T30 wersje amerykańską i niestety nie mam do niego tego łańcuszka na szyje. Stąd mam pytanie: Czym go zastąpić i ewentualnie jakie inne dobre sposoby macie na noszenie tego sprzętu?

 

A jeśli ktoś by wiedział skąd można wziąść taki firmowy łańcuszek to też proszę pisać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam smyczke iRiverowską, czarno-srebrną na klucze i komoreczke. Najlepsze jest, to ze jest odblaskowa :)

Dostalem na iriverpolska jako nagrode pocieszenie w bardzo ladnym tekturowym pudeleczku z napisem iRiver.

Z tego co mi napisali, to jakas limitowana seria. Jednak nie wiem ile w tym prawdy :)

Ale i tak uzywam najlepszej smyczki Klub RENAULT Clio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiocha nosic odtwarzacz na smyczy. No dajcie spokoj. Po co oznajmiac calemu swiatu ze ma sie sprzet za kilkaset zlotych. Jedyne rozsadne uzycie smyczy jakie mi przychodzi do glowy to na plazy jak jestes w samych kapielowkach. Ale i tak bym wolal w krotkich spodenkach. Lewa reka caly czas w kieszeni, w kazdej chwili moge spauzowac, wlaczyc nastepna piosenke czy podglosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownie dobrze mozesz miec jakiegos noname'a za 70zl. Tego akurat nikt nie wie. Obecnie mp3 playery sa tanie jak barszcz i sam widok goscia ze sluchawkami nie robi juz takiego wrazenia jak kiedys. Ale jak nosisz swoj sprzet na klacie wtedy moga cie szybciej skroic. Zreszta moim zdaniem to niewygodne. Tak jak juz pisalem lewa kieszen masz caly czas odtwarzacz pod kontrola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie bedziemy dyskutowac na ten temat bo o gustach sie nie dyskutuje. O ile jeszcze nosisz pod bluza, koszulka itd. to ok. Ale jak ktos se nosi na wierzchu to wiocha na maxa i nie zmienie swojego zdania. To tak jakbys sobie nosil komorke na smyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja noszę mojego T30 w wewnętrznej kieszeni kurtki, kontroluję wkładając rękę w kieszeń zewnętrzną (naciskam przez materiał, w kurtkach w tym miejscu zazwyczaj wystarczająco cienki), kabelek słuchawek nie przeszkadza i jest dyskretnie.

 

Wady: brak dostępu do wyświetlacza, oraz że kieszeń nie może przyjąć już innych przedmiotów, bo strasznie utrudniają :)

 

Ciekawe co poradzę na 'nowe' warunki pogodowe ;)

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę wakacji :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam noszę swój player w lewej kieszeni - zważywszy na to, że ręka jest tam dość często skraca się czas potrzebny na wszelkie czynności z nim związane ;] poza tym ifpek wsiowo wygląda na smyczy pod koszulką - jakbym miał bonusową pierś ;] T30 może wyglądać trochę lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas jazdy do i z pracy ifpa najchetniej trzymam w kieszeni od koszuli.

jak biegam to albo trzymam go w lewym reku, albo wsadzam do lewej kieszeni krotkich spodenek ( zalezy to od szybkosci biegu, jak szybko to trzymam w reku).

 

natomiast na rowerze - najczesciej mam go na smyczy i sie turla z prawej strony na lewa, ale w sumie to mi wtedy nie przeszkadza. koszul do jazdy na rowerze nie uzywam :)

 

ifp jednak jest ciutke wiekszy / ciezszy od t30, ale i majac t30 trzymalbym go zapewne podobnie jak ifpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja biorę odtwarzacz zwykle na rolki i wtedy mam go pod koszulką, dyskomfort w zmianie piosenki, bo wtedy odsłaniam brzuch,a nie lubie. W zime odłączam pasek na szyje i zawsze mam go w kieszeni kurtki.Jeśli komuś wygodnie kiedy player mu wisi na koszulce to mam to gdzies, popisują się zwykle jakimiś Z-cyberami czy innym szajstwem, choc marki lepsze tez mozna zobaczyc. Jeśli czują się tym dowartościowani tez spoko, znaleźli sobie sposób. Mysle, że nawet samemu można sobie zrobić sznurek do odtwarzacza, wystarczy pomyślec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dla mnie jest to objetne czy ktos nosi plejera na piersi, pod koszula, na bioderku czy pod pacha :) sam osobiscie ze smyczy nie korzystalem i nie skorzystam, wole kieszen, ale prawa.. sp0q o co z tym chodzi???

ja tam noszę swój player w lewej kieszeni - zważywszy na to, że ręka jest tam dość często

 

 

No w kazdym razie niezla rewia mody w tym temacie :)

 

Mysle, że nawet samemu można sobie zrobić sznurek do odtwarzacza, wystarczy pomyślec...

Nie wiesz jak sie do tego zabrac? obejzyj McGywer'a on zrobil ze sznurowek helikopter ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum, czytuje je od pewnego czasu :)

 

widze że wiele osób upodobało sobie lewą kieszeń na odtwarzacz, podobnie jest ze mną :) smycz mam przyczepioną do odtwarzacza, ale nie noszę jej na szyi tylko przywiązuje do szlówki w spodniach, może i mam więcej sznurków w kieszeni ale dzięki temu mam pewność że nie wyląduje na glebie ;) ostatnio sam szukałem jakiegoś konkretnego pokrowca na T30 ale bida straszna, na allegro lipa, w mieście też, dopiero w empiku znalazłem pasujące wymiarami i chyba się w nie zaopatrze, pod warunkiem że przez "oczko" w górnej klapce pokrowca przejdzie gniazdo słuchawkowe, najwyżej powiększe sobie dziurke. Niestety iriver nie wpadł jeszcze na to że wielu posiadaczom mp3ek przydałyby się jakieś futerały, żeby zabezpieczyć odtwarzacz.

 

ps. smycz dodawana do T30 jest gruba i nie wyobrażam sobie nosić tego sznurka na szyi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wprawdzie mam T1o ale to ta sama rodzina wiec sie i tutaj wypowiem;)

 

Ja mam na tyle komfortowa sytuacje ze karabinczyk w T1o jest wygodny i wytrzymaly. Zapinam smyczke na karabinczyk a potem przez szlufke w spodniach przekladam tak smycz zebym nie mogl sie juz od otwarzacza uwolnic. Wkladam go do kieszeni (lewej jakby bylo to istotne:) i mam 100% pewnosc ze odtwarzacz mi nie wypadnie nawet jadac rowerem po wertepach w lesie czy biegajac;)

 

Ja uwazam noszenie czegokolwiek na smyczy na wierzchu (szczegolnie playerkow czy komorek) za szczyt bezmyslnosci. Latwo sie mozna pozbyc sprzetu...A poza tym wyglada to nieciekawie kiedy ktos na szyi ma zawieszone 5 kilo zelastwa roznego typu i drugie tyle krzemu i plastiku;)

 

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Problem w tym, ze np ja mam Ep-635 do mojej T-30 stki, więc raczej nie wchodzi w rachube to, żeby playerka wkładał do kieszeni spodni. Musiałbym zakupic sobie jakiś przedłuzacz do słuchawek. Ale o tym pomyśle dopiero na wiosnę, gdy zrobi sie cieplej. Teraz nosze odtwarzacz pod kurtką na smyczo-słuchawkach ;) Jedynym minusem tego rozwiazania jest to, ze gdy jest zimno nie ma za bardzo jak zmienic utwór. Robie to dopiero gdy wsiade do busa lub gdy wjede do jakiegos budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności