Skocz do zawartości

Okładki w ipod nano


Negatyw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprezentowałem żonie ipoda nano 4gb. Korzysta z itunes.

Jak go zmusić do wyświetlania okładek płyt? Zarówno przy odtwarzaniu albumu, jak i w tym "przewijańcu".

Proszę o lopatologiczną podpowiedź.

 

Ja korzystam z irivera e30 i softu iriver plus 3.

 

Pozdrawiam

Negatyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, albo jakoś może sam okładki pobrać albo (tak jak ja robiłem):

- pobierasz okładkę jako plik (jpeg,jpg,gif... nie wiem jak z bmp), najłatwiej googlami znaleźć, zapisujesz na dysk (najwygodniej tam gdzie płytę, w jej katalogu)

- włączasz iTunes, wchodzisz w bibliotekę, prawym przyciskiem na płytę, wybierasz "informacje" i na zakładce "informacje" masz kwadracik z napisem "grafika"

- albo przeciągasz (drag and drop) plik graficzny okładki w ten kwadracik albo kopiuj->wklej w kwadraciku

- synchronizujesz

- działa... przynajmniej mi i kumplowi na Nano 3g ;)

 

Jak by nie działało to napisz PM to możemy przez GG popróbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, albo jakoś może sam okładki pobrać albo (tak jak ja robiłem):

- pobierasz okładkę jako plik (jpeg,jpg,gif... nie wiem jak z bmp), najłatwiej googlami znaleźć, zapisujesz na dysk (najwygodniej tam gdzie płytę, w jej katalogu)

- włączasz iTunes, wchodzisz w bibliotekę, prawym przyciskiem na płytę, wybierasz "informacje" i na zakładce "informacje" masz kwadracik z napisem "grafika"

- albo przeciągasz (drag and drop) plik graficzny okładki w ten kwadracik albo kopiuj->wklej w kwadraciku

- synchronizujesz

- działa... przynajmniej mi i kumplowi na Nano 3g ;)

 

Jak by nie działało to napisz PM to możemy przez GG popróbować...

 

Bardzo pomaga jeszcze zmiana nazwy artworków na Folder.jpg i najlepiej jakby miały rozdzielczość 300x300

Edytowane przez zakalec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności