Skocz do zawartości

czemu tak kiepsko to gra?


Maverick0069

Rekomendowane odpowiedzi

no nie do końca ale jak siedze sobie ze słuchawkami na uszach i nie słucham niczego to co chwile jest taki "PYK" zmieniłem zasilacz i być może jest trochę lepiej ale ciągle jest coś nie tak, odpiąłem też nagrywarkę żeby odciążyć zasilacz zasilacz podpiąłem identyczny z drugiego kompa, zastanawiam się czy winą może być to że mam podłączone dwa dyski twarde ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie możesz mieć 100 dysków twardych, ale wypnij ten dodatkowy bo może coś jest nie tak :)

Jak masz coś oprócz karty graficznej wpięte w złącza PCI to powypinaj wszystko. Może są zakłócenia od czegoś. To samo zrób z kartą graficzną - jak masz możliwość to włóż inną kartę graficzną i wtedy sprawdź. Jak masz zintegrowany układ graficzny to go wyłącz i podepnij jakąś kartę, jeśli masz zintegrowaną grafikę na płycie a oprócz tego zwykłą kartę to ją wyjmij i sprawdź na zintegrowanej oraz odwrotnie - wyłącz zintegrowaną i sprawdź na jakiejś innej.

Możesz też spróbować wyłączyć kontroler Ethernet w biosie, czyli kartę sieciową, jak masz bezprzewodową kartę - tym bardziej ją odłącz.

Chodzi o to, żebyś pojedynczo usuwał z komputera podzespoły zastępując je innymi bo może któryś działa nieprawidłowo / powoduje zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybszym sposobem wyeliminowania wszelkich problemów softowych byłoby odpalenie ubuntu z płytki i sprawdzenie, czy wtedy też dzieją się cuda. Jeżeli to nie pomoże to obstawiam opcje:

 

Jeżeli u ciebie trzeszczy a gdzie indziej nie, to znaczy że badziewne jest filtrowanie napięcia na płycie głównej i/lub na cudownym kreatiwie i nic z tym nie zrobisz :) Jedyne co możesz wykombinować to spróbować wypiąć wszsytko inne z pci ale jeżeli słyszysz mychę i klikanie po folderach to chyba nic z tego nie wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwo wszystko się wyklarowało i gra przyzwoicie, nic nie trzeszczy, powyłączałem te karty zintegrowane i to widocznie pomogło, co nie zmienia faktu że słuchawki spisują się dobrze tylko i wyłącznie przy małej ilości dźwięków(instrumentów) gdy jest sam wokal i jakaś gitarka to ładnie czysto to brzmi natomiast jak coś jeszcze dojdzie to już się robi lipa takie nie wiadomo co ... nie wiem czego to może być wina ..

dzięki wszystkim za pomoc odnośnie tego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności