Skocz do zawartości

Nauszne | do 150 zł | Tylko na ulicę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój drugi temat ponieważ tamten został zamknięty a ja nadal nie mam pojęcia jakie słuchawki wybrać. Potrzebuje nausznych, nie muszą być zamknięte, ale najlepiej bym aż tak nie słyszał otoczenia i ani ono nie słyszało mojej muzyki. Słucham wyłącznie rocka, chce dobre słuchawki które nie będą mi męczyć uszu. Najbardziej jestem skłonny wziąć Koss UR40, zaraz po nich Sheinnesher HD218, jednakże chciałbym zobaczyć jak grają, czy w sklepie mp3store w Gda jest możliwość posłuchania jak grają każde słuchawki z tam prezentowanych? Nic mi nie da takiej gwarancji jak osobiste wypróbowanie. Dodam jeszcze że Koss Porta Pro od razu odpadają, są paskudne, wszelkie dokanałowe pchełki też bo mam dość bolących uszu, a poza tym zaczynam się przez nie bać o swój słuch.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

 

 

 

Na Allegro znalazłem takie ciekawe philipsy : http://allegro.pl/item1058413262_sluchawki_nauszne_philips_shl8800_shl_8800_tv_pc.html co o nich sądzicie? Bo mi się nawet podobają, zwłaszcza że można je zmodernizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... strzelam, że miałeś po prostu niewygodne tipsy, dlatego dokanałowe Ci nie podeszły. Po pchełkach faktycznie też zawsze odczuwałem ból. Nauszne zamknięte też nie będą super komfortowe, szczególnie w tej cenie. Najlepsze do 200zł będą JVC HA-M750 :) Z tańszych obojętnie co byś nie wybrał to na pewno będzie coś skopane: design, izolacja albo jakość dźwięku. Niestety portable i zarazem nauszne to trudny segment, ciężko coś wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na Audio-Technica ATH-SJ5 - są ładne, przyzwoicie grają i izolują. Na pewno nic nie mają "skopane". Nowe kosztują 200zł, ale używane nieraz były na forum w okolicach 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu polecał PIONEER SE-M390. Spójrz jeszcze na Shure SHR-240 tylko, że wszystkie są w okolicach 200pln.

 

Ponieważ design ma dla Ciebie duże znaczenie to wybierz te (kilka), które Ci się podobają i są w Twoim zasięgu finansowym - postaramy się pomóc w wyborze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, że one nie grają lepiej od prawie o połowę tańszych KPP i dla mnie to spora wada. Aczkolwiek jest to jeden z tych lepszych wyborów. Osobiście jednak stawiam JVC nad AT.

 

 

grają o wiele lepiej niż KPP. Zacznijmy od tego że one nie są tak zamulone jak KPP. Tylko że na miasto średnio- kabel jest bardzo słabej jakości- lubi się wyrywać z muszli. Tak to warte polecenia. Do 150 ciężko coś znaleźć zamkniętego, tak naprawdę. tak to masz- KPP, px100II, hd 202, ksc75, ur40, 518dj (używane), k420 (używane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności