Skocz do zawartości

paypal problem


CiociaSamoDobro

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

mam pytanie. mam konto na paypalu i powiazany z nim rachunek bankowy, gdy chce zaplacic przez paypal wyskakuje cos takiego: 'To działanie nie może zostać zakończone przy użyciu wybranej karty. Wybierz inną kartę.' da sie cos z tym zrobic?? mial ktos juz taki problem??

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

mam pytanie. mam konto na paypalu i powiazany z nim rachunek bankowy, gdy chce zaplacic przez paypal wyskakuje cos takiego: 'To działanie nie może zostać zakończone przy użyciu wybranej karty. Wybierz inną kartę.' da sie cos z tym zrobic?? mial ktos juz taki problem??

 

Pzdr

Musisz dodać środki do konta paypal z konta bankowego lub dodać karte płatniczą - jeśli masz w mbanku to musisz najpierw zadzwonić do nich i powiedzieć że chcesz otworzyć kartę na transakcje internetowe. I pani Ci na infolinii to załatwi - potem dodajesz karte w paypalu i możesz płacić od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

mam pytanie. mam konto na paypalu i powiazany z nim rachunek bankowy, gdy chce zaplacic przez paypal wyskakuje cos takiego: 'To działanie nie może zostać zakończone przy użyciu wybranej karty. Wybierz inną kartę.' da sie cos z tym zrobic?? mial ktos juz taki problem??

 

Pzdr

Musisz dodać środki do konta paypal z konta bankowego lub dodać karte płatniczą - jeśli masz w mbanku to musisz najpierw zadzwonić do nich i powiedzieć że chcesz otworzyć kartę na transakcje internetowe. I pani Ci na infolinii to załatwi - potem dodajesz karte w paypalu i możesz płacić od razu.

 

Ciekawe, bo o ile pamiętam ja nigdzie nie musiałem dzwonić (konto w mBanku). Po prostu dodałem kartę do paypala i poczekałem parę dni na weryfikację (pobierają z konta małą kwotę, po czym zwracają z powrotem na rachunek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthrass zrobilem tak samo jak Ty, na paypalu to konto widnieje jako podstawowe, ale z konta ani nic mi nie sciagneli ani nic na nie nie wyslali (paypal)...

 

Jak jest ten szablon do wplaty jest napisane cos takiego:

Niestety, Twojego rachunku bankowego nie można użyć do tej transakcji.

 

Klikam tam dalej zaplac i wyswietla sie komunikat ktory widnieje w 1 poscie.... co robic:(?

 

Edit: wiem juz co robilem zle, bo forma platnosci byla karta, ktora jest juz nie aktywna i odrzucalo dlatego, ale nie moge wybrac w formie ze z rachunku, wiecei moze dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw robisz przelew na konto podane na PayPalu i po kilku dniach (najczęściej 2-3 dni) kwota ta zostanie uznana na koncie PayPal. Wtedy można płacić "z rachunku", bez użycia karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mozna dodawac srodki, ale imo jest to niewygodne. jak mialem polaczona karte debetowa to bylo cos takiego ze sama kwota sie sciagala z konta ja tylko klikalem zaplac. Teraz powiazalem tak konto bankowe bo karte zgubilem i zablokowalem, no i konto powinno byc potwierdzone a ja nie wiem jak je potwierdzic, mam status 'podstawowy' i nie wiem gdzie poprosic o potwierdzenie, szukalem na stronie papala i w pomocy i nic:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje konto jest potwierdzone i status wciąż został podstawowy.

 

Powiązanie konta tak naprawdę przydaje się, gdy chcesz wypłacić środki z PayPala na swoje konto. W drugą stronę potrzebny jest standardowy przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anyway, czy ktos z kontem w mbanku i aktywnym kontem paypal bylby w stanie mi pomoc?? Chodzi mi o to ze dsostaje invoicea i kase ode mnie na swoje konto (+ piwko czy 2;)) (dlatego w mbanku bo kase ma od razu a pieniadze musze wplacic dzisiaj najpozniej jutro) i od razu placi za tego invoice'a i wszyscy sa zadowoleni:)

 

est ktos chetny pomoc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do paypala dobrze sobie wyrobić eKarte. Nigdy nie korzystałem, ale prawdopodobnie działa to na zasadzie zwykłej karty płatniczej, tyle że fizycznie jej się nie posiada. Ja bym tak zrobił, gdybym nie posiadał "zwykłej" karty płatniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Fakcior - w ustawieniach rachunku online musisz zwiększyć limit na transakcje internetowe - mój kolega też miał taki problem, wystarczyło zwiększyć (czy tam zmniejszyć do zera) limit na transakcje internetowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do paypala dobrze sobie wyrobić eKarte. Nigdy nie korzystałem, ale prawdopodobnie działa to na zasadzie zwykłej karty płatniczej, tyle że fizycznie jej się nie posiada. Ja bym tak zrobił, gdybym nie posiadał "zwykłej" karty płatniczej.

eKarta kosztuje 30 ileś złotych i jeszcze trzeba ją odnawiać. Ja np do wszystkich transakcji internetowych używam mojego starego izzykonta na którym na dodatek jest jakiś marny procent odsetek :) więc dodatkowo jeszcze pare groszy dostanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do paypala dobrze sobie wyrobić eKarte. Nigdy nie korzystałem, ale prawdopodobnie działa to na zasadzie zwykłej karty płatniczej, tyle że fizycznie jej się nie posiada. Ja bym tak zrobił, gdybym nie posiadał "zwykłej" karty płatniczej.

eKarta kosztuje 30 ileś złotych i jeszcze trzeba ją odnawiać. Ja np do wszystkich transakcji internetowych używam mojego starego izzykonta na którym na dodatek jest jakiś marny procent odsetek :) więc dodatkowo jeszcze pare groszy dostanę

 

Jeśli tak to rzeczywiście lepiej się w to nie pchać :P Sądziłem, że jest to bardziej atrakcyjna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np do wszystkich transakcji internetowych używam mojego starego izzykonta na którym na dodatek jest jakiś marny procent odsetek :) więc dodatkowo jeszcze pare groszy dostanę

Kapitalizacja miesięczna - 0,7%.

Właśnie założyłem.

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności