Skocz do zawartości

Warszawski meet w MP3store


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jestem za 27.06, ponieważ chłopaki z a*******d robią 26.06 i chciałbym to jakoś pogodzić ze sobą. Co wcale nie oznacza że ludziom będzie pasować niedziela.

 

Moje ostatnie zdanie. Meet za miesiąc zrobimy. Wszyscy będą wtedy wolni. I każdy będzie mógł przyjść. W miechu tym ja idę na head'a.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10, 17 i 24 lipca, wybieramy. :P Muszę jakąś datę do tego forumowego kalendarzyka wpisać w końcu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada spotkanie w ciągu tygodnia. Ponieważ wtedy funkcjonuje sklep, jak i firma. Więc byśmy mocno przeszkadzali. Mamy tylko weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też dowolny weekend. Ja jestem elastyczny. :)

 

Miałem z godzinę temu telefon. Mamy jak najszybciej zrobić ten meet. Albo przed lipcem wysyłamy słuchawki do łodzi na testy. :)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... 10 mnie nie ma jestem w Węgorzewie na festiwalu. Kobieta mnie zmusiła, ja nie lubię słuchac muzyki na żywo :/

 

17.07... przyjeżdżają goście z NY i Londynu, prawdopodobnie będę pomagał przyjacielowi ich oprowadzać po górach świętokrzyskich.

Zróbmy go w ten weekend!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie powysyłają je do Krakowa. ov_Darkness, no nie da się zbyt. Bo kiedy? I ile osób by przyszło? Ze 4? 5?. Zrobimy go w lipcu. W ten weekend robi meet head---audio. I tam będzie znaczna część forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie head audio? Co to kurczę jest?

http://tinyurl.com/38g4sfa

Normalnego adresu nie ma sensu podawać bo wygwiazdkuje.

Swoją drogą strasznie mało osób się MIP'owym meetem wydaje zainteresowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ov_Darkness, tamto forum powstało w wyniku nie zadowolenia pewnych forumowiczów, odnośnie zachowania MIPu. Temat już się wyjaśnił ale ludzie zostali tam.

 

4ndr3, bo większość chce iść tam. A za miesiąc przyszli by do nas. Główną przyczyną tego jest fakt iż strasznie długo ustalaliśmy datę naszego spotkania. A oni już mieli ustalaną jakieś dwa/trzy tygodnie temu. Teoretycznie idzie tam 13 osób. Z tego co czytam, będzie ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lipcowy termin wydaje się sensowny. Meet AH się odbędzie, kto będzie zainteresowany to i dla MIPu znajdzie czas. Na AH też po ustaleniu daty można by dać znać... a nóż ktoś kto uciekł wykaże chęci żeby zajrzeć i tu. Ja wiem że z uwagi na ogień w poniedziałek na meecie AH raczej nie będę... więc może się na MIP dam radę wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że z uwagi na ogień w poniedziałek na meecie AH raczej nie będę... więc może się na MIP dam radę wybrać.

Meet audio_head jest w sobotę 26.06 ;)

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że z uwagi na ogień w poniedziałek na meecie AH raczej nie będę... więc może się na MIP dam radę wybrać.

Meet audio_head jest w sobotę 26.06 ;)

Właśnie ta sobota mnie zamorduje bo... w poniedziałek mam 3 egzaminy... :-/

Ale spróbuję spróbować. Zawsze jeden więcej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności