Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Mam problem, nie wiem czy lepiej kupić ipoda nano (4g albo 5g) czy irivera spinn, a chodzi mi głównie o dźwięk. . .

Słyszałem różne opinie na temat jednego i drugiego. Chodzi mi o zwykłe, codzienne słuchanie, nie jakieś wysokie i niskie tony czy basy, po prostu zwykłe słuchanie (jako słuchawek używam Skullcandy Hesh). Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do "zwykłego" słuchania to może lepiej coś tańszego? Ile pojemności potrzebujesz? Chyba, że z jakiegoś powodu chcesz się ograniczyć tylko do tych modeli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem głównie o tych dwóch, ponieważ znalazłem taniego spinna a ipoda ma moja koleżanka i jest bardzo zadowolona, a poza tym wizualnie oba są super, ale oczywiście jestem otwarty na propozycje :)

Co do pojemności to minimum 4gb. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem głównie o tych dwóch, ponieważ znalazłem taniego spinna a ipoda ma moja koleżanka i jest bardzo zadowolona, a poza tym wizualnie oba są super, ale oczywiście jestem otwarty na propozycje :)

Co do pojemności to minimum 4gb. . .

 

Zależy ci tylko na jakości dźwięku czy chcesz mieć duży ekran (dotykowy/niedotykowy)? Napisz coś więcej o swoich oczekiwaniach co do odtwarzacza. Z tego co czytałem to spinn jest dość przeciętny jeśli chodzi o jakość dźwięku, za to nano 4G podobno jest nawet ok(kiedyś miałem, ale już zapomniałem jak brzmi, a poza tym słuchałem go tylko na stockach) tylko ma słabą moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru oglądać na nim filmów, ale kilka zdjęć na pewno bym wgrał, ale spokojnie wystarczyły by mi 2 cale ipoda. . .

wszystko jedno czy będzie doykowy czy nie, liczy się jakość dźwięku, wygląd (chociaż trudno tu będzie pomóc bo to kwestia gustu) i przydało by się żeby był w miarę głośny ;)

myślałem jeszcze o iriverze e200, ale jest dość drogi. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się na allegro za iPodem Touch. Pierwszą czy nawet drugą generację można tanio kupić. Jakość dźwięku ponadprzeciętna, ekran bardzo czuły, masa dodatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super by było, wielkie dzięki :)

też się trochę porozglądam, chociaż wątpię czy znajdę touch-a za mniej niż 500 zł ;/

 

Używanego znajdziesz, chyba że tylko nowy wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc, ale w końcu nie odpowiedziano na moje pytanie

czy lepiej kupić ipoda nano (4g albo 5g) czy irivera spinn?

 

Jeżeli bierzesz pod uwagę wyłącznie te dwa playery to Spinna sobie raczej odpuść. Kolega kupił go w momencie premiery za spore pieniądze, po czym sprzedał kilka dni później. Wygląda fajnie, ale to jego jedyna zaleta. Poczytaj sobie na forum opinie innych użytkowników. Dźwiękowo nie zachwyca, wręcz odrzuca. Nie wiem, po jakich cenach teraz chodzą, ale na pewno znajdziesz coś dużo lepszego w tej kwocie.

 

Na Twoim miejscu wziąłbym Samsunga P3. Nówka 8Gb troszkę ponad 500zł:-)

Edytowane przez zakalec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc, ale w końcu nie odpowiedziano na moje pytanie

czy lepiej kupić ipoda nano (4g albo 5g) czy irivera spinn?

 

Ograniczając się wyłącznie do tych modeli prawdopodobnie lepiej wziąć ipoda nano 4G. Niektórzy piszą, że gra podobnie do Toucha tylko ma mniejszą moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już teraz wiem na pewno, znalazłem ipoda touch 2g 8gb za 500zł w jednym sklepie internatowym (nówka sztuka ;D).

Wielkie dzięki za wszystkie odp. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności