Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Zgubiłem w pociągu starego t30.. w związku z powyższym muszę kupić coś nowego, jednak posiadając mały budżet. w zasadzie to zastanawiam się nad 3 iriverkami z mp3store.

 

u10, s10, i h10jr

 

1gb w zupełności mi wystarczy.

Te 12-14h na t30 było spoko.

 

Posiadam obecnie sm pl21. Do jesieni na pewno nie wymienię, zresztą aż tak nie narzekam, tylko czasem marzy się mocniejszy basik ;P.

 

Chłopaki podpowiedzcie mi co jest najsensowniejszym zakupem, bo już skołowaciałem, i wiecej nic nie czytam, bo tylko bardziej głupieje :P.

[jak to mozna sobie zakup mp3 utrudnić ;)]

 

P.S. bezwrokowa obsługa to byłby spory plus, ale dźwiękujakość jest ważniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

którego byś nie wybrał i tak będzie to level up w stosunku do t30 niezbyt duży ale jednak, na u10 będziesz miał największy wykop na basie. Dźwiękowo w miarę zbliżony poziom jeżeli chodzi o porównanie wymienionych przez ciebie modeli, chociaż w mojej opinii u10 jednak wydaje sie najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, s10 już odrzuciłem, jest droższy, bateria troche lipna..

 

Nadal jednak nie mogę się zdecydować pomiędzy 2 pozostałymi. u10 110zł [dlaczego podrożał!?] h10jr 100zł. Generalnie filmów i tak nie będe oglądał, u10 miałem przez chwilkę, generalnie mi się podobał, tylko szybkość działania nieco pozostawiała do życzenia, i wkurzajace było jego wybudzanie.

 

Czy ktoś posiadał oba playery i jest w stanie mi powiedzieć:

 

Jak w bezpośrednim porównaniu wypadają dźwiękowo. Być może nie ma znaczącej różnicy?

Czy bateria w h10jr rzeczywiście jest w stanie wytrzymać te 40h, lub chcoiaż 30. Nie powiem, jest to kuszące ;)

Przełączanie piosenek w kieszeni [h10jr] jest mozliwe, wygodne?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam jeszcze raz.

 

Który z klasyków irivera gra najfajniej/jest przyjemny w używaniu na co dzień.

 

Generalnie zastanawiałem się nad juniorem[cradle + 40h_aku + poręczny], u10 1gb[powolny skurczysyn, podoba mi się dźwięk] ale też myślałem czy nie dołożyć do h10[5gb_rockbox_nie wiem jak dźwiękowo], albo clix 4gb[bebechy e10_szybszy od u10], mam TOTALNY mętlik w głowie. w sklepie nie dadzą mi posłuchać tych odtwarzaczy... widocznie maja swoje powody. A do nowych nie jestem przekonany. innej marki nie biorę pod uwagę. Mój przewidywany budżet to 130zł, choć kusi właśnie by dołożyć, ale w zasadzie nie wiem czy warto, [1gb na codzień powinno być ok].

 

Kupiłem smki pl21; pod nie głównie dobieram mp3; i w sumie to niby są ok, ale jednak basu mi brakuje, [MEE m9 miały w dostatku, nawet kapkę zbyt dużo] i chciałem grajka dobrać tak żeby trochę ten bas wyciągnąć z tych słuchawek. i żeby to był skok jakościowy[dźwiękowo] w stosunku do t30.

 

Ponadto chcę kupić CAL!, do domu raczej, do komputera, ale tak się zastanawiam, irivery uciągną te słuchawki? będzie można np w pociągu posłuchać, bądź w domu wieczorkiem?

 

Muzyki słucham bardzo różnej [ 1.trance 2.eska i pochodne 3.rock 4.spokojne pop/chillout/ambient/lounge i inne; wiec raczej uniwersalnie]. Nie wiem jak to jest cieszyć się każdym dźwiękiem w piosence, wyłapywać szczegóły, smaczki itp.. ponieważ aż tak się nad tym nie skupiam, po prostu chcę czerpać radość ze słuchania muzyki i mieć ogromnego banana na ryju idąc przez miasto ;P

Aha, nie jestem żadnym audiofilem ;) po prostu wiem już jak brzmi iriver i nie chce gorszego dźwięku.

 

Naprawdę będę Wam stokrotnie wdzięczny za odpowiedź i poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności