Skocz do zawartości

Wymiana kabla w CAL! - jaki (zgodnie z wymaganiami), jaka cena, et


x X x

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak muszę napisać jeszcze tutaj, ponieważ tam dotychczas nikt nie odpowiedział.

 

Jestem w posiadaniu CAL! Powoli zastanawiam się nad wymianą kabla na inny. Mam ten standardowy - w sumie nie jest taki zły, ale największą jego wadą jest chyba przenoszenie nawet najmniejszego dotyku... Jest strasznie na to czuły, o czym dobrze wiedzą użytkownicy CAL i czasem potrafi to zdenerwować. Poza tym mam już trochę przetartego jacka.

 

Do rzeczy: Słuchawek używam bardziej portable, dlatego czego wymagam od kabla: aby jakoś szczególnie nie obciążał całej konstrukcji, nie ciągnął w dół; długość: jako portable wystarcza mi długość kabla bez przejściówki, ale mógłby być te 10 cm lub coś koło tego dłuższy; jack: mini, prosty, małych rozmiarów (nie interesują mnie te wszechobecne i ohydne metalowe Neutriki); kabel może być w oplocie termokurczliwym, albo materiałowym (co jest praktyczniejsze, wygodniejsze i ładniejsze). Bardzo liczy się dla mnie strona wizualna!

 

Jeśli to ma jakieś znaczenie: główne źródło - Zune I; czego słucham, a raczej czego wymagam od płynącego dźwięku: szczegóły2, mógłby być trochę mocniejszy bas, ale aby nie stracił na jakości i swoim zakresie (czasem jak łupnie niskimi częstotliwościami to ahh...), w sumie całe równe pasmo. Słucham głównie metalu w różnych odmianach (black, death, power, metalcore, heavy), rocka, trance (ostatnio żadko), lubię zapuścić sobie również nuty mieszanki reagge z hiphopem.

 

Ile chciałbym wydać: myślę, że około 100 złotych. Patrząc na oferty chyba powinienem się zmieścić.

 

Wykonanie: jeśli byłby ktoś zainteresowany, zaproponował by dobrą ofertę, wiedział bym, że nie schrzani roboty mógłbym przesłać do wykonawcy. Ale wydaje mi się, że zlutowanie kilku kabelków to duża sztuka nie jest, gorzej z przepchnięciem kabla przez tą małą dziurkę. Dlatego jestem otwarty na sam, gotowy kabel jak i na komplet.

 

Kiedy: nie w tym momencie, ale myślę, że w najbliższym miesiącu/miesiącach, jak tylko będę miał do dyspozycji gotówkę na ten cel.

 

P.S. Jestem z Rzeszowa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności