Skocz do zawartości

creative X-fi 2 czy byle jaki Ipod?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jordan.boss

W tym przedziale cenowym, zakup odtwarzacza firmy Creative, to wybór najgorszy z możliwych. Odtwarzacz ten oferuje bardzo przeciętną jakość dźwięku, jest tandetnie wykonany, a przy tym skandalicznie awaryjny. W kwocie do 700 złotych, spokojnie znajdziesz nowego Toucha, którego możliwości są bez porównania większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie rękami i nogami pod w/w. Xfi 2 to gruz nad gruzy .. nawet juz o tym piszą .. o tu

Ipod może nie byle jaki ... Masz do wyboru Sonego X1050, Toucha 2G, Samsunga P3 ... Nie wiem czego oczekujesz od playera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego oczekuje?z pewnością świetnej jakości odtwarzanego dźwięku,w miarę dobrych basów oraz hmm...nie wiem jak to określić,takiej głębi,żeby muzyka niebyła jak z taniego radia.

 

(do Jordan.boss:do 700zł są tylko Ipody nano 5g,tak przynajmniej jest na allegro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ceny iPodów Touch są teraz atrakcyjne - mogę dodać jeszcze jeden link http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B196999/cid/18025/refId/ceneo/.

 

A co do samego iPoda. Ja zakupiłem sobie ostatnio iPhone 3G i to urządzenie naprawdę mi się spodobało. Gra bardzo dobrze. Jak na moje niewyrobione ucho lepiej od iPoda Video 5.5. Ze słuchawkami Soundmagic PL-30 brzmienie bardzo mi odpowiada. IPod Touch 3 generacji będzie grał tak samo (o ilę się mylę proszę mnie poprawić) a jest wydajniejszy.

Ale naprawdę świetna jest sprawa aplikacji dostępnych na urządzenia Apple. Ja sam siebie zadziwiam ile czasu spędzam z iPhone w ręku grając lub surfując po internecie. Do sprawdzania poczty już prawie nie używam komputera.

Jest tylko jedna sprawa. Musisz przemyśleć czy będzie odpowiadało Ci wgrywanie muzyki i aplikacji przez iTunes. Ja o dziwo się przyzwyczaiłem mimo, że początki były bolesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem bardzo leniwy bolesne było dla mnie zmienienie przyzwyczajeń i zmuszenie się do poznania czegoś nowego. Wcześniej radośnie wrzucałem sobie foldery na odtwarzacz a tu został zaprowadzony jako taki porządek. Było to niezgodne z moim światopoglądem :).

No i dużo rzeczy miałem we flac'ach i trzeba było przeformatować co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności