Skocz do zawartości

Opinie o odtwarzaczu/marce


Rekomendowane odpowiedzi

przeciez to zwyczajny no name.. to nie jest zadna marka.. a już na pewno nie odtwarzaczy.. daruj sobie..

 

forumowicz, zawsze msiisz siac zamęt?

 

Uwielbiam takie nie konkretne bez faktów wywody? może najprawdopodobniej nawet nie trafione opinie? do nie dawna dla wszystkich wielkich użytkowników ipodów/iriverów/cownów SanDick to dziadostwo no name było teraz co drugi to zachwala w swojej kategorii cenowej.

Niech się wypowiadają osoby które to mają bądź miały i mogły to z czymś porównać bo już mnie to zaczyna denerwować zero faktów same lanie wody najczęściej lub domniemania. I powtarzające się clix u10, s10 lub już same kombajny po kilkaset złotych,które w większości osób zakładający wątki nie interesuje lub nie spełnia podstawowych kryteriów np. cena, jakość, funkcję lub pamięć gdzie każdy w większości przypadków chce minimum 2GB a tu albo 1GB do zmeczenia się poleca albo 16GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam jak przyjdzie osoba z 1 postem i jest najmądrzejsza..

 

nie masz pojęcia co tu polecamy, i nikt n iegdy nie doradza najdozszych odtwarzaczy.. wystarczy powiedzieć ile ma sie $ i zawsze sie coś znajdzie..

 

podszkol sie to pogadamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Forumowicz

stativone ma racje,przecież do niedawna jak KSY prężnie działał na forum i pracował w Vedi,to bardzo często poleconym odtwarzaczem była Vedia dobre odtwarzacze nie były ich (Reband) później Vedia zaczęła robić swoje a jak one działają,poczytać można (forum) Autorskie produkty Vedi już nie są polecane.Poczytałem o tym odtwarzaczu,pogadałem jego prezentacje (YouTube) i ludzie z różnych krajów stwierdzili że to dobry odtwarzacz,z tego co przeczytałem nie ma obsługi w naszym języku.

 

Ps.Mam sklepy u siebie w mieście które mają ten odtwarzacz Pooglądam go z bliska,jak mi przypasuje to go kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam jak przyjdzie osoba z 1 postem i jest najmądrzejsza..

 

nie masz pojęcia co tu polecamy, i nikt n iegdy nie doradza najdozszych odtwarzaczy.. wystarczy powiedzieć ile ma sie $ i zawsze sie coś znajdzie..

 

podszkol sie to pogadamy..

 

...ja wcale nie mówię, że jestem najmądrzejszy ...to ty powiedziałeś hmmm ale zgodzę się ze jestem mądrym człowiekiem ...może nie w tej konkretnej dziedzinie ale to już inna sprawa.

...fakt że oceniasz ludzi po liczbie ich postów świadczy natomiast o twoim ilorazie "inteligencji" i jeśli tak samo oceniasz jakość playerów to dla mnie przestałeś być wiarygodny. To po pierwsze

 

Po drugie cały czas widzę co tu polecacie i jest to monotonne kilka zaledwie sprawdzonych modeli reszta to bez względu jak to gra to albo reband albo noname.

 

Po trzecie wciąłeś się do tematu nie mając nawet tego playra w ręce tym bardziej w odsłuchu, nie możesz go do niczego porównać po za noname no ale to mnie nie dziwi skoro czegoś nie widziałeś i nie słyszałeś doświadczając na własnej skórze.

 

Po czwarte i ostatnie sam się podszkol bo twoja wiedza najprawdopodobniej ogranicza się tylko do Czołowych producentów i specyfikacji. Jako spec na forum to przed wszystkim ty powinieneś szukać alternatywnych rozwiązań muzycznych i dobrze wykonanych playerów, a jak się szczycisz tym że wszystko cię interesuje w tej dziedzinie i wszystko wiesz to jeszcze dodatkowo w ramach hobby mógłbyś sekcje robić bebechów tych urządzeń i na podstawie zastosowanych podzespołów je oceniać. Być może w takim noneme znalazłbyś reband irivera, cowna lub jeszcze sony. Firmę która nie chcąc obniżać cen swoich czołowych produktów oraz utrzymać wizerunek marki na ekskluzywnym poziomie,wypuszcza pod inną nazwą ten sam bądź przybliżony produkt by przetrwać na dzisiejszym rynku jednocześnie nie tracąc ciężko wypracowanej marki. Praktycznie większość renomowanych firm dziś tak robi jak chce się wyzbyć nadmiaru produkcji przy braku popytu na rynku, przykładów polskich firm mógłbym ci mnożyć tysiącami. Jednym z nich jest Biedronka weź tam mleko do ręki, mięcho lub czekolade noname a przekonasz się że to"reband" mlekowity,łowickiego, sokołowa lub wedla weź oficjalne produkty z innego sklepu porównaj "specyfikacje" czyt.skład, zjedz i eureka to samooo połowę taniej! Dla czego tak jest? bo wielkie koncerny chcą wykupić jak najtańszym kosztem zalegające magazyny i puścić w swoim shopie ceną powalając konkurencje (Bo klient zawsze pójdzie tam gdzie jest taniej)nie dawny przykład sandisk na urodziny mm lub historia z CB president który robił unideny polowe tańsze z takimi samymi bebechami. Na naszym rynku uniden prawie wyparł presidenta dla tego tez został wycofany pod głupim powodem nie spełnia standardów, a te same presidenty cały czas są w sprzedaży. Hehehe a nowe skody? to praktycznie reband VV w innym opakowaniu. Producent albo się zgadza na pozostawienia logo marki lub zgadza się pod warunkiem zmiany opakowania żeby nie było to kojarzone z ich firmą bo pod cieli by sobie tym samym gałąź na której siedzą robiąc dodatkowy bardzo drogi dla nich kanał dystrybucyjny. Sprzedają tylko wtedy po kosztach kiedy brak jest popytu i istnieje duże prawdopodobieństwo przeterminowania całych parti, bądź koszty magazynowania mogą przewyższyć wartość produktu. Zarówno przy spożywce jak i elektronice ta sama zasada dziś drogi i fajny dysk 10GB jutro to przeterminowany archaiczny zabytek przy standardzie 500GB. Powracając więc do testów to na pewno jakaś firma za takie testy ci zabuli albo przynajmniej dostarczy sprzętu ...no pod warunkiem że coś sobą reprezentujesz

 

Ps. ja przynajmniej tak robię w swoich dziedzinach zainteresowań

Ps2. sorry za offtopa ale się zirytowałem i jak kogoś to irytuje to po zapoznaniu się z moją odpowiedzią samego interesanta usunę ją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Forumowicz

Klikacz gdyby ludzie tak myśleli to nikt by nie kupił kiedyś SanDiska "A nie lepiej po prostu kupic cos sprawdzonego i dobrze grającego?" Wcześniej od nich były marki które robiły odtwarzacze o uznanej marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszytsko fajnie.. tyle że..

 

To jest rebrand.. Może to co polecamy jest monotonne ale sorry.. taki jest rynek.. narzekasz że polecamy same drogie? bullshit.. ten kosztuje tyle co niejeden iriver czy sony, a już na pewno drożej niż np. sansa..

 

chcesz to właduj kase w niesprawdzony odtwarzacz, nie ma sprawy, ale Ja nie wydam 300zł na kolejny odtwarzacz walony w Chińskiej fabryce po pół dolca sztuka, tylko dlatego że ma inną nazwę.. I gdy ktoś sie mnie pyta czy warto, to mówie że nie, bvo za tą samą cene ma normalnego Irivera a nie "może iriver ale pod inną nazwą" Chcesz sobie eksperymentować to to rób.. ale nie na kimś innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Forumowicz

"Uwielbiam takie nie konkretne bez faktów wywody?" że ten odtwarzacz to reband masz na to jakieś dowody,o SanDisku też ludzie twierdzili że to Reband,zaki wiesz dlaczego ten odtwarzacz jest droższy od Irivera,Sony podaj mi który odtwarzacz tych firm ma takie parametry techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie rozumiem, co dla ciebie jest ważne? to ze wyświetlacz ma lepsza rozdzielczość? to że możesz wrzucić gry z nesa..?

 

Dla mnie ważne jestjak dany odtwarzacz gra, z jakiej jakości materiałów jest zrobiony, to że wyświetlacz ktróty ma HD i 3D nie sypnie sie po tygodniu. A także wsparcie producenta w rozwijaniu oprogramowania, a także wsparciu technicznym i gwarancyjnym..

 

I to mi zapewni ten głupi Iriver czy iaudio.. zwłaszcza ze cena jest taka sama..

 

A to to? nie mówie że nie.. Ale nie jestem wstanie powiedzieć że na 100% tak.. I dlatego cały czas mnie nie rozumiesz, Ktoś kto sie na tym nie zna pyta mnie czy warto to kupić, a ponieważ nie jestem w stanie odpowiedzieć twierdząco na wszytskie powyzsze kryteria nie polece mu tego odtwarzacza, bo za ta samą cene polecę sprawdzonego Irivera..

 

Ten odtwarzacz może mieć nawet Chip na irydowych nóżkach, ale polecasz to komuś kto najprawdopodobniej będzie tego słuchał na słuchawkach z zestawu, i ma do daleko i głeboko.. woli mieć spawny system punktów gwarancyjnych zapewniających jak najszybszą i najlepsza obsugę..

 

dostosuj Odtwarzacz który polecasz do osoby która chce to kupić, nie do siebie!

 

W zasadzie i tak to niepotrzebnie piszę, bo nic nie wróży zeby to to było warte chociaz połowy swojej ceny, ale skoro tak sie podnieciłeś, to kupuj.. zrób rewelacyjną recenzje.. i jesli ktoś z forum to podłapie, i wszytsko sie potwiedzi, to bardzo chętnie będe go polecał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Forumowicz

Zaki kiedyś polecałeś Vedie mimo że producent nie zapewniał (nie zapewnia-minimalnie) rozwoju oprogramowania niektóre odtwarzacze były zrobione z niebyt wyszukanych jakościowo elementów Vedia potrafiła zepsuć się w ciągu tygodnia lub być niesprawna już w momencie kupna ale ją polecałeś.Zaki sprawdzonego Iriviera czyli ileś tam osób go kupiło,jakby ludzie myśleli tak jak ty to Irivier NIGDY by nie zyskał marki. Tym mnie rozbroiłeś "W zasadzie i tak to niepotrzebnie piszę, bo nic nie wróży zeby to to było warte chociaz połowy swojej ceny" nie poczytałeś o odtwarzaczu nic "to że możesz wrzucić gry z nesa..?" nie ma także aparatu buuuuu :( Jeżeli ja wypowiadam się na temat jakiegoś sprzętu to czytam choć jego specyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszytsko fajnie.. tyle że..

 

To jest rebrand.. Może to co polecamy jest monotonne ale sorry.. taki jest rynek.. narzekasz że polecamy same drogie? bullshit.. ten kosztuje tyle co niejeden iriver czy sony, a już na pewno drożej niż np. sansa..

 

chcesz to właduj kase w niesprawdzony odtwarzacz, nie ma sprawy, ale Ja nie wydam 300zł na kolejny odtwarzacz walony w Chińskiej fabryce po pół dolca sztuka, tylko dlatego że ma inną nazwę.. I gdy ktoś sie mnie pyta czy warto, to mówie że nie, bvo za tą samą cene ma normalnego Irivera a nie "może iriver ale pod inną nazwą" Chcesz sobie eksperymentować to to rób.. ale nie na kimś innym...

 

Żeby była jasność nie bronię tego odtwarzacza bo go po prostu nie znam i przypuszczam, że podobnie jak ja założyciel tematu chciał się coś sensownego dowiedzieć na jego temat. Natomiast irytuje mnie to że twoja negatywna opinia nie jest poparta żadnymi ale to żadnymi konkretnymi faktami! reband ok! jakiej firmy w takim razie?! rebrand nie musi znaczyć że coś jest złe przykład vedia v39!

 

Zgodzę się z moim przed mówcą poza stwierdzenia "to jest rebrand" nic nowego nie wniosłeś do dyskusji

Co to znaczy "normalnego Irivera" tzn. że wszystko po za tym jest nie normalne?

Skoro "nie wydasz kasy na kolejny odtwarzacz... tylko dla tego że ma inną nazwę" (czyli nic poza iriverm dla ciebie nie istnieje i nie potrzebnie się udzielasz w tym temacie bo przydasz się bardziej w tematach poświęconych iriverom)Nikt ci nie każe kupować, osoba prosząca opinię chciała usłyszeć osoby które na to już wydały bądź choć kilka chwil miały to w rękach i są wstanie to z czymś porównać (ja tak to przynajmniej odbieram) właśnie zanim wyda te "300"zł choć jak tym bardziej widać nie jesteś w temacie bo player tyle nie kosztuje (w tej cenie na alledrogo są już wersje 8GB a 4GB w cenie 220) Sumując "gdy ktoś cię pyta czy warto" to jakim prawem mówisz "że nie" skoro nawet nie wiesz na jaki temat się wypowiadasz. Powiedz szczerze NIE WIEM!-to nie grzech czegoś nie wiedzieć. To tak jak by ktoś Ciebie zapytał czy warto kupić w tej samej cenie najnowszego mercedesa klasy c lub audi 6, bo znalazłem też w tej cenie Pagani Zonda czy warto bo ponoć to dobra cena?, a ty byś mu napisał bierz merola w normalnej cenie bo to przynajmniej każdy zna i jest sprawdzone a pegani zonda to pewnie jakiś reband honda bo zonda -> honda tak mi się kojazy. BIERZ! MEROLA! nie wiedząc o czym mówisz.

"Chcesz sobie eksperymentować to to rób.. ale nie na kimś innym" po to właśnie wszyscy jesteśmy na forum żeby rozmawiać prawda? Bo właśnie może ktoś siłą rzeczy już eksperymentował przede mną. Zresztą pomijam fakt że forum jest jak by na to nie patrzeć dodatkiem od sklepu internetowego audio PRAWDA? przewija się tam masę sprzętu i osoby pracujące tam chcąc nie chcąc mogą to sprawdzić bez konieczności dodatkowych kosztów własnych?! Natomiast ja tu widzę że wszystko co jest tu chwalone to albo coś co zalega na magazynach albo na co jest aktualnie "promocja", jest to moje subiektywne odczucie może krzywdzące przepraszam jeśli kogoś tym uraziłem i tego czego nie ma w sklepie tzn. że jest beee fuj i inne siuśki mójki.

 

 

A to to? nie móęie że nie.. Ale nie jestem wstanie powiedzieć że na 100% tak.. I dlatego cały czas mnie nie rozumiesz, Ktoś kto się na tym nie zna pyta mnie czy warto to kupić, a ponieważ nie jestem w stanie odpowiedzieć twierdząco na wszystkie powyższe kryteria nie polecę mu tego odtwarzacza, bo za ta samą cenę polecę sprawdzonego Irivera..

 

skoro nie jesteś wstanie odpowiedzieć to pamiętaj, że najprostsze rozwiązania są najlepsze czytaj NIE JESTEM WSTANIE ODPOWIEDZIEĆ TWIERDZĄCO, nie miałem tego okazji porównać z czymkolwiek

zamiast to jest rebrant (zapomniałeś tylko o tym że sam nie wiesz z czego i jesteś sam wspomnianym przez siebie ktosiem który się w tym przypadku na tym nie zna) i to jest do niczego bierz irivera "(mogłeś równie dodać bo tam pracuje :P )"

 

W zasadzie i tak to niepotrzebnie piszę, bo nic nie wróży żeby to to było warte chociaż połowy swojej ceny, ale skoro tak sie podnieciłeś, to kupuj.. zrób rewelacyjną recenzje.. i jesli ktoś z forum to podłapie, i wszystko się potwierdzi, to bardzo chętnie będę go polecał..

 

No właśnie w zasadzie po co się wypowiadasz skoro tylko wróżysz ze strony internetowej? i po co go będziesz polecał skoro i tak nadal nie będziesz wiedział jak gra!? Bo ja dalej Cię w takim razie nie rozumem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, przestań sie na mnie drzeć bo razem wódki nie piliśmy.. Nie jestm twoim znajomym, kolegom, czy kimkolwiek tam.. wyżywaj sie w domu a nie tutaj..

 

osoba prosząca opinię chciała usłyszeć osoby które na to już wydały bądź choć kilka chwil miały to w rękach i są wstanie to z czymś porównać
A Ty miałes że sie wypowiadasz?

 

Sumując "gdy ktoś cię pyta czy warto" to jakim prawem mówisz "że nie" skoro nawet nie wiesz na jaki temat się wypowiadasz

 

bo siedze tu troche dłużej niż tydzień, i widziałem całą mase osób które kupiły noname'a, i to niekoniecznie za małe pieniądze, a póxniej sie tu wypłakiewały na forum..

 

 

Zresztą pomijam fakt że forum jest jak by na to nie patrzeć dodatkiem od sklepu internetowego audio PRAWDA? przewija się tam masę sprzętu i osoby pracujące tam chcąc nie chcąc mogą to sprawdzić bez konieczności dodatkowych kosztów własnych?! Natomiast ja tu widzę że wszystko co jest tu chwalone to albo coś co zalega na magzynach albo na co jest aktualnie "promocja", jest to moje subiektywne odczucie może krzywdzące przepraszam jeśli kogoś tym uraziłem i tego czego nie ma w sklepie tzn. że jest beee fuj i inne siuśki mójki.

 

Bzdura! Teraz ja Ciebie spytam jakim prawem podsumowujesz te forum, i to w taki sposób, siedza tu zaledwie tydzień? czytając tylko kilka wątków..

 

Zawsze i od zawsze powtarzaliśmy że forum jest luźno związane ze sklepem.. i tak jest Swoje teorie spiskowe zachowaj prosze dla siebie,l przynajmniej do momentu w którym przeczytasz chociaz z połowę starszych wątków..

 

 

skoro nie jesteś wstanie odpowiedzieć to pamiętaj, że najprostsze rozwiązania są najlepsze czytaj NIE JESTEM WSTANIE ODPOWIEDZIEĆ TWIERDZĄCO, nie miałem tego okazji porównać z czym kolwiek

 

Jak wyżej, Mpowera też nie słuchałem, a mimo to gdy ktoś sie o to pytał ( a takich ludzi byłóy setki) to zawsze padała ta sama odpoweidź..

 

Jeżeli ja wypowiadam się na temat jakiegoś sprzętu to czytam choć jego specyfikacje.

 

i co Ci to daje? że wiesz ile trzyma na baterii? nie rozśmieszaj mnie..

 

 

Edit: a ze nie powiem czego to rebrand? no sorry ale nie mam w głowie wszytskich fabryk śmieci w chinach.. wiem jedno.. sami tego nie produkuja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Forumowicz

Zaki osoby z forum dobrze tobie zwróciły uwagę że,twoje wypowiedzi są dziwne.Z tego co widzę (czytałem opinię ludzi o firmie,sprzęcie) nikt z kupujących Transcenda nie będzie się wypłakiwało na forum.Zaki znając specyfikacje (formaty itp.) nie napiszę takiej bzdury jak ty o grach w tym odtwarzaczu.

 

Os.Dla dobra tego tematu Zaki proszę ciebie już tu się nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicz, dla dobra całego forum, nie ja jeden prosiłem Cie żebyś stąd spadał.. Bo sorry ale robisz ty za forumowego trolla..

 

większość kupujących Mpowera tez była zachwycona.. wsytartczyło spojrzeć np. na komentarze na allegro.. większość kupujacych podróby np. ep630 też była zachwycona... Czy to o czymkolwiek świadczy?

 

jakbyś zdał podstawówkę, to bys wiedział co to jest czytanie ze zrozumieniem, i zrozumiał tekst o "wyświetlaczach HD i 3D i emulatorach NESa"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam w te fascynujące wywody ale dyskusja TROSZKĘ odbiegła od tematu wątku. Człowiek chciał się czegoś dowiedzieć o konkretnym odtwarzaczu a otrzymał ciekawą lekcję tego, że nie zawsze ludzie rozumieją słowo pisane. Chodzi mi o to, że niektórzy wypowiadający się tu nie zrozumieli prostego przekazu, że jeśli mamy za tę sama kasę nie wiadomo co lub sprawdzony sprzęt to lepiej kupić ten sprawdzony. No chyba, że lubi się ryzyko lub chce się poznać coś innego. A kolega zaki przecież napisał, że gdy jakaś ilość osób z forum kupi ten odtwarzacz i będzie go chwalić to i on zacznie go polecać.

A generalnie to chyba "dla zdrowotności" można by zamknąć ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności