Skocz do zawartości

Mp3 do NuForce i SoundMagic


Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem o nich i sam sie nad takimi zastanawiam....one tez sa cieple jak moje Ne-6??

 

Nie, one grają raczej bardziej neutralnie i liniowo + bezpośredni przekaz, żadna część pasma się nie wybija (no może przydało by się odrobinę więcej basu, ale mnie i tak on odpowiada). Poza tym na pochwałę zasługuje też scena muzyczna oraz szczegółowość. Jak dla mnie nie ma nic lepszego jeśli chodzi o słuchawki portable - pod warunkiem, że nie musisz mieć wytłumienia.

 

a po za ty hmmm tym czemu chcesz je sprzedac?? :lol:

 

Ja sprzedaje egzemplarz po recablingu, ponieważ zmieniła się charakterystyka - dźwięk jest cieplejszy, a mnie odpowiada bardziej ten ze "zwykłych" KSC75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha i wszystko jasne B)

 

Hmmm dziwi mnie tylko jedna rzecz, odradziliscie mi irivera do Ne-6,poniewaz Ne-6 gra cieplo i irivery takze....Ne-6 podobnie gra jak Soundmagici PL,ale w temacie sasiednim "Clip vs U10 vs S10" Azahiel do PL21 sugeruje S10 lub U10...nie rozumiem juz tego :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha i wszystko jasne B)

 

Hmmm dziwi mnie tylko jedna rzecz, odradziliscie mi irivera do Ne-6,poniewaz Ne-6 gra cieplo i irivery takze....Ne-6 podobnie gra jak Soundmagici PL,ale w temacie sasiednim "Clip vs U10 vs S10" Azahiel do PL21 sugeruje S10 lub U10...nie rozumiem juz tego :unsure:

 

Szczerze? W sąsiednim temacie żaden z trzech podanych przez autora odtwarzaczy nie pasuje do Soundmagiców (jeżeli brzmią tak jak piszecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha i wszystko jasne B)

 

Hmmm dziwi mnie tylko jedna rzecz, odradziliscie mi irivera do Ne-6,poniewaz Ne-6 gra cieplo i irivery takze....Ne-6 podobnie gra jak Soundmagici PL,ale w temacie sasiednim "Clip vs U10 vs S10" Azahiel do PL21 sugeruje S10 lub U10...nie rozumiem juz tego :unsure:

 

ano, ale dałeś ten temat do pl11, a nie do pl21 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale nie sugeruje że pl21 do s10, tylko tam że pl11. A druga sprawa że on zawęził poszukiwania do 3 plyaerów. To nie jest tak że to z tym super/mega itp. Druga sprawa jest taka że idź do mp3store Galus1 i przesłuchaj i tyle... Bo takie kupowanie na oślep moim zdaniem nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale nie sugeruje że pl21 do s10, tylko tam że pl11. A druga sprawa że on zawęził poszukiwania do 3 plyaerów. To nie jest tak że to z tym super/mega itp. Druga sprawa jest taka że idź do mp3store Galus1 i przesłuchaj i tyle... Bo takie kupowanie na oślep moim zdaniem nie ma sensu...

 

 

Jak najbardziej sie z Toba zgodze i chyba tak bede musial zrobic ;-)

jeszcze jedno pytanko...skoto p3 gra tak samo jak q2,oplaca sie wziasc cos takiego:

http://allegro.pl/item1012231733_nowosc_odtw_mp4_samsung_yp_q2_8gb_radio_dyktaf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wzialem i9 :rolleyes:

 

Nie wiecie gdzie mozna dostac do i9 folie na ekran albo jakies etui np.silikonowe?? :huh:

 

Zastanawiam sie czy nie przerobic ktoregos taniego etui silikonowego do Nano 4/5 :huh:

a moze pasuje ktorys z etui Belkin,np.:

- http://www.ceneo.pl/6090826

- http://www.ceneo.pl/6090823

 

co sadzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności